Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy elhiggyék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elhiggyék, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

A körülmények:


17 éves lány vagyok és népszerű. Nem vagyok egy beképzelt kis csicska, de sokan hiszik ezt rólam. Csupán azért mert mindenki szerint szép vagyok, a pasik folyton próbálkoznak nálam is ugyanúgy, mint a kis beképzelt népszerű díszp*csáknál, de én kedves vagyok, jóindulatú..szóval értitek:D


Nah és a pasim (18 éves) pedig rengeteg ember szerint ronda. Merthogy kicsit kövérkés és azt mondják csúnya. Én szeretem őt, de mindenki azt hiszi, csak kihasználom, meg hogy túl szép vagyok hozzá. Az ő fejét is tömik a sok hülyeséggel, hogy nem is szeretem. Már sokszor átbeszéltük ezt, de úgy érzem, még mindig kételkedik az érzéseimben. Az irigyek mindenfélét pletykálnak, a haragosok beszólogatnak, a barátok hátulról támadnak, mi több, a barátom haverjai is azt próbálják bemesélni neki, hogy csak kihasználom is el akarnak szakítani tőle..

Veszve van? Mit tegyek? :/



2013. jan. 9. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne barátkozz a gyűlölködőkkel, ne szólj hozzájuk, ne kommunikálj velük. Csak a pasiddal foglalkozz, legyél vele nagyon sokat. Aztán abbahagyják a pletykákat hiszen látják, hogy csakis a pasiddal vagy. És a barátod is megnyugszik végre.
2013. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez de szép.

Amúgy szerintem akkor mond el neki,amikormás is hallja,és így nem hiszi aztt,hogy a háta mögött összesúgtok.

2013. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szard le. Másokkal ne törődj, őt pedig ne szavakkal próbáld meggyőzni. Szeresd szenvedélyesen, legyél vele nyílt és őszinte, és sosem fogja megkérdőjelezni az érzéseidet többet.
2013. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*amikor más
2013. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted akkor miért érdekel a sok fa.szfej? Idővel majd megunják és majd látják, hogy kitartassz mellette.
2013. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ööö.... csak nekem mond ellent az, hogy népszerű vagy, mégis boldog-boldogtalan keresztbe akar tenni neked?
2013. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a sok rosszakaróval,valószínűleg csak irigyek a barátodra! És ne csak mondd hanem éreztesd is vele,hogy őt szereted!:)
2013. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!