Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom kimondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kimondani, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
A barátommal 4,5 éve vagyunk együtt és az utóbbi 1 év elég zűrös volt. Kb ultimátumot adott nekem, hogy van 1 hónapom megváltozni, mert szerinte túl hisztis vagyok mostanában. A hiszti abból fakad, hogy kábé mindig mindent én teszek meg a kapcsolatért és néha felrovom neki, hogy jó lenne ha ő is aktivzálná magát, ne csak én találjam ki mikor találkozzunk stb.. Az utóbbi pár héten azt vettem észre magamon, hogy nem akarom kimondani, hogy szeretem, egyszerűen nincs kedvem hozzá.. Lehet, hogy félek kimondani, mert olyan elutasító, de mi van ha elkezdtem nem szeretni annyira? Szerintetek mitől lehet?

2013. jan. 8. 15:56
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
0%

csak az r betűt nehéz vagy az egészet?

Az "r" betűvel sok gyereknek gondja volt de ez még pici korban, és el kellett járniuk logopédushoz.

2013. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kac-kac, nem kell itt nagyon viccesnek lenni, azt hiszem ez a honlap arra van, hogy kérdezzünk és ez egy komoly kérdés, véleményeket várok és nem oltogatásokat.
2013. jan. 8. 15:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem szereted annyira, mint régebben. :(
2013. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert már nem szereted. Nem mondod neki, mert úgyis tudod, hogy ő nem viszonozza megfelelően az érzéseidet.
2013. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már haldoklik, vagy már halott és csak te erölködsz.
2013. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szoktál hazudni?
2013. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem szoktam hazudni :D
2013. jan. 8. 16:56
 8/11 A kérdező kommentje:
de amúgy a barátom sokkal többet mondja, hogy szeret, mint amennyit én mondom neki.. Az ő részéről nincs meg ez, hogy ne mondaná vagy ne akarná.. :/
2013. jan. 8. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, mint Te. Kb fél éve nem is mondtam ki, egyszerűen nem tudom. De ő is csak úgy mondja, hogy "szeretlek ám" tehát szerintem kb érzések nélkül.
2013. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ő nem érzések nélkül mondja.. sokszor számon is kéri, hogy áhh már 3 napja nem is mondtad stb.. És ha magamtól mondom neki mindig megkérdezi, hogy biztos-e... :/ szóval szerintem ő szeret engem nagyonis egyszerűen velem van a gond
2013. jan. 8. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!