Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 2 hete járok a bnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2 hete járok a bnőmmel és mondtam neki h. szeretem de ő azt mondta h. ő még ezt nemtudja így kimondani. Most akk mi van?

Figyelt kérdés

mindketten 16 évesek vagyunk és 1 buliba jöttünk össze...

már smároltunk is meg ilyenek de akkorsem mondta h. szeret. Msn-en mondta h. talán majd tud szeretni...

ezt nem nagyon vágom. Amikor velem van akk meg hozzámbújik meg ilyenek...


2009. nov. 23. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neked se kéne már ezt szajkóznod. ezzel ő még nem fog jobban szeretni.
2009. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tudja ilyen hamar kimondani hogy "szeretlek".
2009. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem szajkózóm... 1x mondtam neki
2009. nov. 23. 20:25
 4/11 anonim ***** válasza:
ohh basszus...szokj hozzá. főleg ha te vagy az első barátja. nem is nagyon fogja mondani...na mindegy:D sok sikert.az én volt b.nőm is ilyen volt.aztán másfél hónap után kidobott... aztán fél év múlva újra összejöttünk,aztán most megint szenvedek.
2009. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem én vok az 1. pasija... sztem ugy az 5. lehetek
2009. nov. 23. 20:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Én több mint egy éve járok a kedvesemmel, az első 1-2 hónapban (!) nekem sem mondta, aztán a következő lépcsőfok az " Én is..." volt... Ne aggódj, ha nem mondja, nem jelent rosszat, lányoknál valahogy nagy jelentősége van ha mondják!

Ha meg máshogy ki is mutatja, akkor no para!

É még egy: ne akard fogóval kihúzni belőle! Várj, még maga mondja! Agyára lehet menni a lányzónak (meg a Te agyadra megy) ha minden "Szeretlek!" után várod a választ.

2009. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi :) ez hasznos válasz volt:)
2009. nov. 23. 21:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Én kb 2-3 hónap után tudom kimondani, hogy szeretem. Amíg nem szívből jön nem szoktam mondogatni. Szóval csak türelem :)


21/F

2009. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem másfél hónap után sikerült kimondanom. De akkor is egy 15perces körítéssel, ami miatt már rég tudta mit akarok mondani. De egyszerűen bárkinek mondtam előtte nem sokra rá szét mentünk, nekem pl ezért nehéz mondani. Ill nehéz volt akkor.. Ne aggódj emiatt egy percig se

21/L

2009. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NE mondogasd neki, hanem éreztesd! Én nem szoktam mondani, nekem pl. a barátnőm említette meg h érzi h mennyire szeretem. Ennyi.
2009. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!