Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 2 hete járok a bnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2 hete járok a bnőmmel és mondtam neki h. szeretem de ő azt mondta h. ő még ezt nemtudja így kimondani. Most akk mi van?

Figyelt kérdés

mindketten 16 évesek vagyunk és 1 buliba jöttünk össze...

már smároltunk is meg ilyenek de akkorsem mondta h. szeret. Msn-en mondta h. talán majd tud szeretni...

ezt nem nagyon vágom. Amikor velem van akk meg hozzámbújik meg ilyenek...


2009. nov. 23. 20:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én kidobtam az ilyen csajokat. :D Nehezen tolerálom, hogy egy csaj szeret, de nem tudja kimondani, mert azthiszi, hogy akkor megrettenek vagy ilyesmi. Én ha nem szeretek egy lányt, akkor nem is vagyok vele. Ugyanezt fordítva is elvárom. Szóval ha nehéz neki bevallani, hogy szeret, akkor maximum van 1 hónapja nálam.
2009. nov. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!