Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy barátom van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagy,ő 16. Márciusban lesz 17,én májusban 14. Nemis azzal van a gond, hogy el kell mondani, hanem a szituáció. Hogy álljak oda elé és mondjam hogy 'összejöttem egy fiúval?'. Apukám,tesóm,apukám barátnője barátaink tudják a dolgok. Fb-on is kintvan. Iskolába is sokan tudják,egyáltalán nem titok. Régebb óta ismerjük egymást a barátommal és hosszabb időre tervezzük. De nem akarom elmondani 1-2 hét után hanem úgy 1 hónap után,amikor látom hogy komolyabb. Mert nem akarom traktálni ilyenekkel.Nem az a megértő fajta anyum. Mondjuk szerintem tudja hogy összejöttünk mert szokáis olvasgatni a fb üzeneteimet.. namind1.:D Szerintetek mikor lenne ideális elmondani neki? Vezessem fel a témát vagy csak mondjam hogy összejöttünk? És bemutatni? Előre is köszi a válaszokat. 13/L

2013. jan. 11. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Eléállsz és megmondod. De úgye nem feküdtél le vele? Mert 14 alatt emiatt börtönbe jutathatod!
2013. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem! és nemis tervezem egy jó darabig:) csak csókvolt:)
2013. jan. 11. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
De akkor szerinted nem fog otthagyni? Mert a 17 é.-nek már vannak azért igényei.
2013. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Muter, megvan az apajelölt! :D
2013. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
még ő is szűz:) ha szeret megért. és úgyvettem észre hogy szeret. tényleg eléggé más mint a többi. nagyot csalódnák benne akkor:) nem mint a 'szerelmem'. hanem mint a barátom:)
2013. jan. 11. 20:04
 6/9 A kérdező kommentje:
apajelölt?
2013. jan. 11. 20:04
 7/9 Emberek ***** válasza:
én speciel fiú vagyok, és nem beszéltem róla anyámnak. különben sem vagyok olyan nagyon jó kapcsolatban vele, hogy a magáneletemet kiteregessem neki. mire meg elmondtam volna neki, addigra meg vége lett. így nem is tudott róla, illetve csak annyit, hogy rengeteget beszéltem az illetővel, és rendszeresen találkoztam vele. szerintem ennél többet Te se mondj el édes jó anyádnak!
2013. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szpirit ***** válasza:

1:Szerintem nem lesz hosszú

2:Az anyukák megértőbbek mint a többikek ugyhogy àlj elé és kész

2013. jan. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hat tiszteletben kene tartania a maganeleted.. Mi az ,hogy olvassa a fbod ? ..... Amugy en is csak ugy megmondtam ... Nevetett es mar 2 eve jarok a fiuval es joba vannak.
2013. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!