Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vannak fura érzéseim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak fura érzéseim? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint 1 hónapja van egy új kapcsolatom.Tudni kell,hogy ezelőtt csak 1 férfi volt az életemben és ő is 4 évig és a vőlegényem volt....majd szakított velem és én most 1 hónapja összejöttem egy nagyon kedves és őszinte sráccal,akivel nagyon szeretek lenni.

Igazából magam sem értem,hogy mi a gond.A volt vőlegényemet már nem szeretem sőt gyűlölöm azért amit velem tett (megcsalt). A mostani barátom mindig őszinte velem,az 1 hónap alatt összesen 1 nap volt az amikor nem tudtunk találkozni és kicsit együtt lenni. A szex is szuper vele...nagyon jól megértjük egymást minden témában,közös az érdeklődési körünk és nekem mégis furcsa valami.

Lehet,hogy csak azért mert ő teljesen más mint az ex-vőlegényem....vagy mi az oka....

sajnálom ha kicsit zavaros amit írtam....nehéz elmagyarázni...


20/L



2013. jan. 29. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

ok.

és mi a furcsa érzésed?

2013. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Konkrétan nem értem mi a gond az új kapcsolatoddal?Nem szereted a volt barátodat de az újjal nem vagy megelégedve?Tedd fel magadnak a kérdést h mivel nem vagy megelégedve?esetleg nem tudtál az extől elszakadni...És a legnagyobb hiba egy szakítás után úgy vélem h összehasonlítani az új pasit a régivel, amit te meg is tettél: "Lehet,hogy csak azért mert ő teljesen más mint az ex-vőlegényem...."
2013. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen...valószínűleg az a hiba hogy összehasonlítottam őket....és ő túl jó
2013. jan. 29. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd ez az előző barátodat, és koncentrálj csak a mostanira.
2013. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fogadd el h akivel most vagy egy minden szempontból helyesebb választás mint az előző.Könnyű mondani h lépj tovább felejtsd el a régit,mindenki másként tud felejteni lehet h az kell h minden kapcsolatot megszakíts vele,lehet h ettől függetlenül le tudod zárni még ha mindennap beszéltek is bár kevés ien ember van.Fókuszálj a jelenlegi kapcsolatodra.Neked is jár a boldogság!Gondolj bele az exed megcsalt...ettől csak jobb pasid lehet és most megkaptad...Ne vacilálj rajta nem vagyunk egyformák és nem is baj!!!:)
2013. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!!!
2013. jan. 31. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!