Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kilábalni egy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kilábalni egy volt kapcsolatbol hogy csak nekem maradtak az érzéseim? Nagyon hiányzik 5 honapja vége, minden nap rágondolok. Belebetegedek már lassan. Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól h ennyi időd van nincs felelősséged semmire sem max tanulnod kell azt annyi, majd felnősz és rájössz h ez semmiség az élet problémáihoz képest.
2013. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 borzoska81 válasza:

en is ateltem hasonlot 13 ev tavlatabol is meg gondolok sokat ra de egyut lehet elni ezzel egy nagy beteljesuletlen szerelem meg gyerek voltam en is o is es be kell latnom hogy nem iletunk soha egymashoz meg ha en oj nagyon szeretem is ot ezt bizonyitota az elet de azert neha meg eljatszom a gondolatal mijen is lenne HA

ajanlom neked keres valami uj elfoglaltsagotes keruld a tarsasagat majd lasan rajossz hogy nem is o kell neked

Most ez egy kicsit kemenynek tunik de a szerelmet nem lehet senkitol sem kikenyszeriteni ugy hogy nyugodj bele es fel a fejel nez korul mert szep az elet es gyonyoru a termeszet

2013. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont attól, hogy igazán mélyen éreztél. És ez csak akkor fog teljesen elmúlni, ha majd újabb legalább ekkora szerelem köszönt be az életedbe. Addig pedig ne bánkódj, gondolj arra, hogy nem véletlenül lett vége. Jönni fog más, csak idő kérdése. Engem másfél éve hagyott ott a volt barátom, én is az igazit várom. És tudom, hogy el fog jönni, csak soha nem szabad feladni a reményt.
2013. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is beköszönt majd egy ujjabb nagy ő
2013. jan. 24. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!