Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak miért csaljátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért csaljátok meg a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
megéri ez, hogy tudtok utána a barátnőtök szerelmetek szemébe nézni?
2013. febr. 7. 17:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%

Higgy amit akarsz, most nem fogom belinkelni az exeim képeit:) De jópasik voltak mind, meglepődnél, hogy mennyire:)

Nem nagy az egóm egyáltalán, csak tudom, hogy mi kell a paisknak. Egy okos, odadó és magáraadó vidám nő, aki mellett szórakozás az élett, nem keserűség. Egy megkeseredett, elhízott, elhanyagolt nő mellett szerinted meglepő, ha elcsábulnak a férfiak?

És nem mondtam, hogy nem igaz ugyanígy fordított esetben is, de most arról szólt a kérdés, hogy a férfiak miért csalják meg a barátnőjüket. Ha fordított lenne a kérdés, arra is meg lenne a válaszom.

2013. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon igazat írtál #4-es mintha én írtam volna,csajok,tessék példát venni #4-esről,talán gondolkodni kellene és a pasi nem d_gna félre,felöltözködni és letolni a feneket a konditerembe azonnal és neki állni edzeni megfelelően diétázni,hajatokat NEM ismétlem NEM levágatni hanem minimum derékig növeszteni,ha pasi kéri kirívóan csinosan öltözködni,és mindig figyelni magatokra.Különben még több lesz az elhagyott megcsalt nők száma,ennyi az egész.


És én pasiként sose hagyom el magam,úgyanúgy járok heti 4-szer 2 órákat edzeni,kajára figyelek,most kezdek egy kisebb diétát is,hogy formálódjak.Most jön,a ,,majd ha te is dolgozol nem lesz ennyi időd" duma.Hát ki kell előre ábrándítsak mindenkit főállásban dolgozom,mellette egyetem is ott van,magamra FŐZÖK,tanulok,ÉS EDZENI járok ahogy kell,ennyi az egész.

Nincs idő egy iszonyat kifogás,én vagyok rá a példa.

#4-es de kár,hogy házas vagy a francba,pont ilyen csajt keresek. ;)

2013. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
nem rólam szól amúgy a kérdés. még fiatal vagyok, szerelmes és vágyakozó nem vagyok elhanyagolt se ilyesmi, csak próbálom a férfiakat megismerni, vagy mégis hogy mit ne rontsak majd el, de nagyon nehéz, úgy érzem nem találok tökéletes férfit...
2013. febr. 7. 19:10
 14/25 A kérdező kommentje:
4esnek szerintem is tök igaza van, én is felpontoztalak:)
2013. febr. 7. 19:10
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Két haverom is olyan nőt csalt meg, akik mindent megtettek a külsejükért.

Nagyon sok tényező játszik szerepet, gyakran a külsőségek nem is számítanak.

71% Már bocs, de a stílus maga az ember...


25/F

2013. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

ma 18:57


Hello, Norbi!

2013. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Utolsó,szerintem azért mert HÜLYÉK voltak és nem tudták értékelni a csajt,van ilyen hidd el,hogy a jó nekem kell,de akkor kell a sz@r.Vagy bepánikoltak,hogy ,,úgyse leszek jó,ehhez a csajhoz".
2013. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#16 nem Norbinak hívnak :D
2013. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts!!!
2013. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mit számít ha megcsalnak? Csaljanak meg időben, fiatalon kapcsolat alatt, hogy hagyjam ott, találjak egy jobbat akinek én vagyok amindene úgy, ahogy vagyok és hozzá menjek férjhez :D
2013. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!