Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak miért csaljátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért csaljátok meg a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
megéri ez, hogy tudtok utána a barátnőtök szerelmetek szemébe nézni?
2013. febr. 7. 17:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%

Én még soha nem csaltam meg.

:I

2013. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Egy igazi férfi nem csalja meg a barátnőjét, csak a puha p*csök. És viszont igaz egy igazi nő is hűséges a barátjához és csak k*rvák lépnek félre.
2013. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Van,aki csak hírből ismeri a lelkiismeret szót...
2013. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem azért, mert sok nő elhagyja magát kapcsolatban, házasságban. Elhíznak, levágatják a hajukat, nem sminkelnek, nem használnak parfümöt, nem borotválkoznak, otthon kinyúlt melegítőben vannak, csak a takarítás, főzés, gyerek foglakoztaja őket, és ami a főok:nincs kedvük, energiájuk szexelni. Persze, összetett probléma, mert ha a pasi segítene a háztartásban és nem várna el minden nap főtt ételt, lehet, hogy az assoznykájának is több energiája lenne. Emelett már nem jókedvűek, moslygósok, nem viccelődnek, csak zsörtölődnek, aggodalmaskodnak stb.

És ilyenkor, sok pasi könnyen meginog mikor jön a tiptop, csinos, ápolt, vidám kis kollegina:)

Én 100%ban megbízom a férjemben, de nem adok lehetősége ilyeneknek. Figyelek az alkoma, itthon is csinos vagyok, szépen öltözködöm, sminkelek, a hajam mindig rendben, sokat vaygunk együtt, sétálunk, vacsizunk, mozizunk, nevetünk rengeteget. Könnyű sírdogálni a gyakorin, hogy megcsalt a pasi, de valljuk be, sok nő tesz a kapcsolat haláláért.

25/N

2013. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

Én nem csaltam még meg egyik barátnőmet se,ellenben fordítva már megtörtént...

35\F

2013. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Elég egyoldalú megközelités.. én olyanrol is tudok hogy egy, a sexben elég gyenge nő csalta meg a párját.Bosszúból.
2013. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

4-es, ez ugyanúgy rátok is igaz, elhagyjátok magatokat, leszartok mindent, söröztök a haverokkal, pocakot növesztetek és semmiben nem segítetek a feleségeteknek, ha már így kifordítottad, nézzük a ti oldalatokat is. :)

Egyébként igaz, nem lehet lesarkítani, hogy csak a férfiak csalják meg a barátnőjüket, a nők is ugyanúgy félre tudnak lépni, tény, hogy ritkábban, mert érzelmesebbek.

Egy biztos: ha engem megcsalnának, nem érdekelne semmi, többet nem tudnám folytatni.

kérdező, veled is megtörtént?

2013. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Na és fordítva? :D Viccen kívül gyakoribb a fordított eset, ha nem is sokkal...
2013. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem tűnt volna fel, nő vagyok. És hiába pontozgattok le, elhízott, elhanyagolt, frigid libák, bizony nagyrészben a ti hibátok, ha megcsalnak!

Engem, érdekes, sosem csalt meg egy pasim se, sőt, nem is szakított velem soha senki, hanem kínlódtak meg könyörögtek utánam évekig, van aki még most is, hogy házas vagyok. Vajon miért?

2013. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%

Kedves utolsó, biztos azért, mert te olyan tökéletes vagy :)))

Vagy inkább megnézném azokat a pasikat, akik kaparnak, mert az is lehet, hogy rájuk nézni nem bírnék :)

Vagy egész életedben két említésre méltó pasi volt, aki nem csalt meg, ezt meg én is el tudom mondani, szóval nem értem.

De az ego mindig mindent legyőz, ez most is bebizonyosodott, élj így, csak egyszer nehogy akkorát koppanj, hogy ne tudj felállni.



kérdező: leírod, mi történt?

2013. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!