Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet még irántam valamit?

Figyelt kérdés

Van egy pasim akivel 1 évig jártam.Majd szakított mert mint kiderült családja van és félt, hogy lebukik.Szakítottunk ennek több éve.De akár hányszor meglát (sofför) mindig néz nem köszön csak néz.Ha leszállok és el megy mellett akkor is is.Jól elvoltunk amikor együtt voltunk.

Szerintetek?Én is jól éreztem magam vele.És szivesen járnák vele újra mert annyira más volt mint a többi férfi.

Úgy érzem mintha Ő is akarna még tőlem valamit csak már nem mer mert ha nem akkor nem nézne elfordulna stb.


2013. febr. 2. 19:27
 1/7 QueenRavenna ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Majd szakított mert mint kiderült családja van..."


Igazán remek pasi lehet! Családja van, és még neked sem mondta meg?


Nyugi, semmit nem érez irántad, és inkább ne akarj vele járni.

2013. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Te k.rva naiv vagy! És ez fordítva is igaz! Naiv k........!!

Családja van te id.óta! Téged is csak kihasznált, de annyi agyad nincs hogy ezt felfogd!

2013. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért volt más pasi, mint a többi, mert családja van. Neki már egy helyen mindene megvolt, amellett teljesen máshogy viszonyult hozzád, mintha a családi hátterét (is) neked kellett volna megteremteni.
2013. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem csak arra kellett neki.Sok helyen voltunk vele.

Titkolta igen aztán mikor kiderült nem hagytam el hisz nekem nem volt senkim neki ha így jó volt akkor nekem is.Ez ment egy darabig.

Ha én valakit már nem szeretek semmi érzelem sincs felé hidegen hagy akkor rá se nézek átnézek rajta de Ő nem.Nem köszön igen mikor felszállok csak mosolyog

2013. febr. 2. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy néz. Mert megd*gna.

Ennyi.

2013. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csak arra kellett neki.Sok helyen voltunk vele.


Mondom, hogy otthon már mindene megvolt, így nem volt feléd követelménye. Tudta így is, hogy hazamegy és minden a val@gába van téve.

2013. febr. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!