Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem szeretem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem szeretem de közben meg már igen?!

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akiért 3 évig rajongtam és még mindig szeretem csak az a baj h összevesztünk és elballagtunk, most kezdtem a gimit és tökre teccik ez a srác pedig bunkó is de néha beszélünk és nemis helyes. Fogalmam sincs hogy mivan velem egyik pillanatban már róla álmodok h milyen vele kéz a kézben járni majd belegondolok és elmegy a kedvem mindentől. Ez a srác egésznap bámul az új osztálytársam és tökre fura ez a helyzet. egyszerűen nem tudom mi tévül legyek. sokan mondták h beszélgessek vele ha szimpi de az egyiik pillanatban igen a másikban meg már nem és h a másik szerelmemmel is beszéljek hogy mi történt vele a nyáron de nekli meg már írni nem akarok. de úgy érzem mind a kettőt szeretem is meg nem is :S

Szerintetek mi lehet a probléma? vagy mit csináljak? mert márnemtudnak rajtam eligazodni és ez számomra kész röhej !!

15/L


2009. szept. 3. 16:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint a gimis srác teccik.. bocsánat. !
2009. szept. 3. 16:43
 2/5 anonim ***** válasza:

ha jól vettem ki a storyból, akit most kedvelsz, az az új osztálytársad.. én privát véleményem, és ezzel sztem a többség is így van, hogy "házinyúlra nem lövünk"..pláne olyan kis közösségben, mint egy osztály...

Gondolj bele, lehet össze is jönnétek, egy darabig minden szép és jó.. de mi van ha ez megváltozik? nap mint nap egy légtérben kellene lennetek.

2009. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen persze ez igy lenne ha összejönnék de én tényleg nemtudom hogy mitakar és hogy én mit akarko. mindig ő jön odahozzám beszélgetni és becézve szolitgat és reggel mindig a suli elött mellém ül és beszélgetünk. De.. egyszerűen nem tudom mivan velem hogí most a másik srácot akarom elfelejteni vagy nem..Foggalmamm sincsen e már készvagyok az idegtől Nem tudom hogy mit akarok. és hogy milyen lenne vele..
2009. szept. 3. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit, nyugodj meg hiszen ha jól értelmezem akkor még csak most ismerkedtél meg vele nem? Mármint a gimis fiúval, hagyd lehet csak egy fellángolás. Inkább várj még a fejleményekre. Vagy esetleg várd meg lehet hogy majd ő közeledik feléd! :)
2009. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
uhh köszönöm az elözöhöz meg nem mondok semmit : D ÉÁs tudod ki a R***nc.. : D a jó K****a anyukád.puszillak
2009. szept. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!