Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Szeretem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Szeretem és állítólag még ő is engem, de közben új barátnője van.

Figyelt kérdés
14hónapig voltunk együtt, pár veszekedés után úgy döntöttünk ennek nincs értelme, ezért szakítottunk. Pár napra rá neki máris új barátnője volt, és nézte ahogy én meg szenvedek, 2hét múlva a szakítás után kibékültünk(közben a másik barátnő még mindig meg volt neki), de 1hét múlva én mondtam mérgemben h hagyjon békén, mert elegem van már belőle, és a hazugságaiból meg persze, hogy nem szakított a másik csajjal. Később persze mint "barátok" meg beszéltem vele h nem így gondoltam, csak tényleg nagyon felidegesített. Most megint eltelt 2hét azóta, még mindig érzem őt szeretem, és képtelen vagyok mással új kapcsolatot kezdeni. Írt egy sms-t nekem, hogy még mindig engem szeret, és továbbra is velem szeretne, lenni. Ezek után kiosztottam h mért nem a barátnőjével foglalkozik, nem tartom fair dolognak hogy ott van szegény lány és még mindig azt mondja nekem engem szeret, és hogy menjek vissza hozzá. Szeretem de közbe meg eszembe jut hogy ott a másik lány, és ez kicsit vissza tart attól h kibéküljek vele. Szerintetek mit csináljak? Annyira bonyolult a helyzet! Csak nem értem ha tényleg ennyire szeret engem, hogy tudott ilyen gyorsan túllépni, azt állítja engem akart feledni ezzel a lánnyal, de ez nekem annyira furcsa, mert én tényleg tiszta szívemből szeretem és képtelen voltam mással bármit is tenni, pedig lett volna rá esélyem, de mindig eszembe jutott és képtelen voltam tovább lépni. Neki ilyen könnyű volt? Vagy csak nem is szeret engem ezek szerint annyira? Tudom kicsit hosszú lett :S meg össze vissza is, de ez az egész alapjába véve is bonyolult. Ez így kívül állónak, hogy jön le? Lécci segítsetek!:(
2009. dec. 8. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy azt a lányt már ismerte korábbról, amikor kezdett megromlani köztetek valami. Lehet nem csalt meg vele és addig nem jött össze, viszont egy szakítás után jól esett valakinek rögtön a karjaiba omlania, főleg ha be is jött neki az a csaj.

Hát nézd.. ha te is szereted és ő azt mondja szeret téged, akkor mondd meg neki hogy válasszon: vagy te vagy a mostani barátnője. Ha téged választ tényleg szeret, és van esélyetek az újrakezdésre. Ha nem... (remélem nem így lesz) akkor el kéne őt felejtened, mert nem érdemel meg téged és jön majd olyan srác aki megbecsül.

Amúgy mennyi idősek vtok?

2009. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18/l 20/F köszi a választ!:) hát nem tudom mi lesz... annyira tanácstalan vagyok. Nem tudom, hogy lenne jó.
2009. dec. 8. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy gyorsan összejött valakivel szerintem nem jelent semmit. Vannak direkt "felejtésre használt" lányok is sajna. Én azt nem értem, miután újra összejöttetek, miért nem szakított a lánnyal? Ez azért már nagyon nincs rendben.


Ha szakít azzal a lánnyal, lehet valami, de ha nem, akkor hagyd a fenébe, mert innentől kezdve csak játszik Veled. Ezt hidd el nekem. Ne engedd, hogy kihasználjon!

2009. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!