Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egyáltalán nem szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyáltalán nem szeretem, hogyan mondjam meg neki, hogy közben ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

1 hónapja összejöttem egy fiúval, nagyon ritkán találkoztunk, mert elég elfoglalt és soha nem volt rám ideje. Tegnap lefeküdtem vele, de mégse éreztem semmi érzelmet, semmi vágyat, se romantikát, pedig ő volt nekem az első. Rá kellett jönnöm, hogy nem szeretem őt. Hogyan mondjam meg ezt neki, hogy közben ne bántsam meg?



15/L


2009. máj. 16. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy sajnálod, de neked ez nem fog menni, őt sem szeretnéd becsapni, már nem érzed azt, amit kellene. Akárhogy mondod a léyneg úgyis ugyanaz lesz, bántani fogja a dolog, de meg kell hogy értse.
2009. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
A távkapcsolat lenullázta a szerelmet.
2009. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az ebben a szép, hogy abszolult nem párkapcsolat, gyalog 10 perc hozzájuk az út, szóval az, hogy nem találkoztunk az inkább csak kifogás volt részéről...
2009. máj. 16. 15:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint ő se biztos, hogy szeretett? Nem lehet, hogy csak a szex miatt volt veled?

Amúgy meg szerintem biztos azt fogja kihozni a szakításból, hogy rossz volt az ágyban és ezért szakítasz vele, szóval szerintem ezt is tisztázni kéne majd.

2009. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt írom, nem tudom, milyen a környezeted, de ha kiderül, hogy lefeküdtél vele, aztán utána néhány nappal dobtad, lehet, hogy arról fognak beszélni, mekkora k*rva vagy, és csak azért kellett neked, h. lefeküdjön veled. Amikor olvastam a kérdésedet, ez futott át a fejemen :S
2009. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Úgy már más, de ha az én barátnőm 10 perc sétára lakna, akkor én most elköszönnék, és már itt sem lennék a gép előtt! :):)


Hogy lehet valaki ekkora szar, hogy egy 15 éves csajt megvárakoztat? ...

2009. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi ez jól esett :)

am. akármennyire is k*vának fognak nézni, az se jobb, ha nem szeretem és mégis együtt vagyok vele...

2009. máj. 16. 15:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

igazad van kedves kérdezö. az hoyg lefeküdtél vele a te dolgod,ha meg ö szakitás után kiteregeti,akkore gy semét bunkó,amugy meg letagadhatod simán...mondd azt hoyg iyg akar visszavágni neked a miért kidobtad.

ha nem szeretd ne légy vele,egyikötöknek sem jó.


a megbántását nem uszod meg....

de hosszu távon jobb lessz igy.

2009. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve ha nem akar veled találkozni, meg ilyesmi, akkor lehet ő is véget akarna vetni, csak nem mer... Szóval inkább tedd meg te. Hidd el, meg fogsz könnyebbülni utána.
2009. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Leírom teljesen érthetően a dolgokat...

Április 18-án találkoztunk, összejöttünk, aztán megbeszéltünk egy következő találkozót, következő péntekre, mert mondta, hogy nem ér rá, én megértő voltam, mert gondoltam biztos tanul, meg ilyenek, mert rosszul áll irodalomból, de mikor következő héten se keresett és nem válaszolt az sms-eimre, akkor már eléggé kivoltam, május 15-re megbeszéltem vele egy találkozót, itt nálam, és akkor történt meg a szexuális kapcsolat... Ekkor jöttem rá, hogy nem szeretem és kár volt várni rá!

2009. máj. 16. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!