Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam meg neki hogy szeretem? Próbahónapot tartunk, még van idő, de közben mondjam meg, vagy amikor lejár az idő? Mikor jobb? 21F

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

ha már egyszer kialakult hogy próbahónap van, akkor szerintem még ha nem is mondod meg neki, éreztesd vele hogy sokat jelent neked :)

lehet ha megmondod neki hogy már szereted akkor megijed.. de nem biztos, attól függ ő mit érez persze..

ha már közeledik annak a bizonyos hónapnak a vége sztem nyugodtan lehet neki mondani, örülni fog :)

2009. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Próbahónap? ilyenről se hallottam még... egyébként amikor úgy érzed hogy eléggé szereted és észrevehető a bnődön hogy szeret akkor nyugodtan mondhatod :)


19/F

2009. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!