Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud a barátom őszinte lenni velem ennyi idő után sem?

Figyelt kérdés
Semmit nem mond el. Minden apróságot eltitkol. Hogyan vegyem rá arra, hogy igazat mondjon végre?

2013. febr. 2. 01:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azért mert kötelék fóbiás. Nézz utána google.
2013. febr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Sajnos mellette olyan lettem, hogy nem tudok egyszerűen jóízűen nevetni, mert utána sírok, mert a sok hazugság és bizonytalanság elkeserített. S mondtam neki, hogy nem fogok benne így bízni, ő azt mondja, hogy megváltozik, de most is egy hétig nem voltunk együtt azt kész.
2013. febr. 2. 01:29
 13/18 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt, hogy megváltozzon! Aztán majd kiderül él-e a lehetőséggel.
2013. febr. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez így jó neked?


Egy kapcsolatban az őszinteség nagyon fontos. Az egyik kulcsa a dolognak, hogy működjön. Ha nem mer mindent elmondani neked, legyen az bármi, akkor ott gondok vannak, mert nem bízik meg benned eléggé vagy nem szeret igazán.

2013. febr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem jó. De veszekedhetek , lehetek kezes bárány, nem érdekel az, ha igen csak tudjam, aggódó meg minden...akkor sem mond igazat.
2013. febr. 2. 01:46
 16/18 anonim ***** válasza:

Bizony bizony rosz barátnő vagy... Hogy jössz te ahhoz hogy megkérdöjelezz egy FÉRFIT? Egy TÖKÉLETES ALFAHÍMET aki méltoztatott arra, hogy összejöjjön veled?! Hát milyen nö vagy te? Gyere ide had fenekeljelek el... hát erre tanítottak édes szüleid, hogy állj ki az igazadért és merd azt gondolni, hogy a párod nem mindig mond igazat?!

Juj...

2013. febr. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 spongyabob8 válasza:
nagyon sajnállak S: te jobbat érdemelnél..de ha szereted beszéld meg ve.. én ezt mondom.. egy 19 éves fiú!
2013. febr. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te szereted, de ez a srác téged nem, és csak használ téged. Én biztosan lépnék a helyedben.
2013. febr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!