Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom?

Figyelt kérdés
Van egy barátom már 9 hónapja. Viszont engem zavar, hogy ritkán mondja, hogy szeret, mivel szerinte a túlzott mértékű érzelemnyilvánítás b*zis. Telefonon, ha pl 20 percnél többet kell velem beszélnie, egyszerűen kínlódás neki. Holott véleményem szerint a kommunikációs készség alapvető egy párkapcsolatban.v

2013. febr. 1. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Má' megin'... Nem kell állandóan hajtogatni, hogy "szeretlek" mert elveszik az "értéke"...

Miért nem elég ha kimutatja? (már ha kimutatja...)

És 20 percen keresztül folyamatosan van témátok? Tudsz miről beszélni? Mert ha csak hallgatás van, meg, a hogy vagy, milyen idő van ott kérdés körökről van szó, akkor én is falra mászok 2 perc után. Ez nem beszélgetés, hanem kínlódás.

25F

2013. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez még csak nem is lenne túlzott mértékű...


Szerintem azért, mert telenyomták hülyeséggel az agyát. A média, vagy a haverjai... nem tudom.

2013. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos hetente kb 1-szer, ha mondja. A beszélgetés pedig abból áll, hogy én beszélek, ő meg kb 5 percenként lök valami választ, már ha...és nekem ez rosszul esik.
2013. febr. 1. 17:12
 4/12 anonim ***** válasza:
20 percet miről tudtok beszélni? Nő létemre én is unnám!
2013. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jelenleg 980 km-re vagyok tőle, mivel elnyertem egy külföldi tanulmányi ösztöndíjat, és nincs meg a folyamatos személyes találkozó lehetősége
2013. febr. 1. 17:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Jelentéktelen vagy számára. Melletted van, de nem veled.
2013. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szerintem pedig a barátai fontosabbak számára, mint én...és ez most nem a tipikus női klisé
2013. febr. 1. 17:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem,igazán lehetne megértőbb.Vagy egyszerűen HÜLYE,vagy még mindig nem tudja,hogyan viselkedjen egy lánnyal.Én a te helyedben megmondanám neki,hogy vagy alkalmazkodik kicsit,vagy találsz jobbat.Esetleg mindezt kíméletesebben,de a lényeg a lényeg.
2013. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt régen egy csoporttársnője az egyetemen, akibe 2 évig szerelmes volt, ill. szerintem még most is az, csak velem akarja pótolni a csajt
2013. febr. 1. 17:26
 10/12 anonim ***** válasza:
De ha tudod, hogy számára csak pótlék vagy, miért vagy vele?
2013. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!