Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom exe folyton azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exe folyton azzal zaklat, hogy a barátom megcsal vele, lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem akarok neki hinni,mert a barátomnak hoszek,hogy akkor nem hagyta volna el miattam.De a csaj már mondta személyesen is,meg meg is írja,hogy hónapok óta viszonyuk van,meg azt is hogy be tudja bizonyítani,meg írt olyan sms-t,amit nem nekem szánt,hanem a barátomnak,csak nekem is elküldte véletlenül és az is olyan tartalmú volt,hogy jóba vannak,meg állítólag a család is mindenki tudja csak én nem.Szerintetek is a páromnak higgyek és a csaj hazudik?Mert eddig a csajnak eg yszavát sem hittem még el.

2013. jan. 30. 11:55
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért,ideges vagyok,siettem
2013. jan. 30. 11:56
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Neked is elküldte véletlenül. HAHAHA. Kamuzik a barátod exe.
2013. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést se itt kellett volna feltenni sztem:D

senki nem ismeri a párodat, téged se, és a lányt se.

Ha ki akarod deríteni mond a csajnak h akkor bizonyítsa be..

(de légy résnél, lehet csak mutat egy smst, aminél a címzett a párod neve, de a szám más).

aztán leülhetsz a barátoddal is, mond el neki mi történt.

bármi is lesz tagadni fog, de látni fogod rajta ha igazat mond.

A másik dolog, hogyha nem igaz a dolog sztem nagyon felmegy az agyvize (legalábbis nekem felmenne) aztán előtted majd lebassza telefonon a lányt vagy vlmi.

ha nem lesz idegbajos csak tagad akkor van benne vlmi igazság (de ez csak az én véleményem)

2013. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha nem? hogy deríthetném ki,úgy hogy ne kelljen az exével beszélnem? Mert azt tudom,hogy minden nap taliznak-gyerek miatt-meg a párom telójában is láttam már hívást,mikor a párom hívta és nem nagyon tudta megmagyarázni miért,mert a csaj dolgozott...akkor meg ugye kamu,ha a gyerek miatt hívja,ha az meg oviban van...
2013. jan. 30. 12:00
 5/6 A kérdező kommentje:
hát idegbajos nem volt,mikor kérdeztem mi az igazság,ő is elkezdett kérdezni,hogy honnan szedem,meg ki mondta,stb...meg nekem a csaj azt mondta személyesen még nyáron,hogy menjek és nézzem meg az ágyneműt,amit összepiszkoltak-de a párom lebeszélt,hogy hülyeség,meg hogy idegesíteni akar.Most is ilyen "összekent" törölközőt akar mutatni,de azt mondja a párom,hogy ez is hülyeség...Azt is kértem a páromtól,hívja fel előttem és kérje számon hogy miért hazudozik ilyet,a párom meg csak azt mondja erre mindíg,hogy ő majd ezt személyesen megbeszéli vele
2013. jan. 30. 12:05
 6/6 anonim válasza:
100%
hááát...nem írigyellek.Ha a barátod ennyire nem engedi neked,hogy utánna járj annak ,amit az ex be tud bizonyítani és még fel sem meri hívni előttes szembesítésre...az több mint gyanús...nagyon megcsalás szaga van ennek az egésznek...tudod,általában az az ex a legveszélyesebb ellenfél,akivel továbbra is kapcsolatban van az aktuális párunk...de mivel te meg nem akarsz az ex-el beszélni,hogy bizonyítson,valahol te is érzed,hogy itt valami nem kerek...az ex meg jót röhög rajtad (meg a párod is) hogy milyen naív vagy,nem jársz utánna ,homokba dugod a fejed és ők így vígan hancúrozhatnak egymással tovább
2013. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!