Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud a barátom őszinte lenni velem ennyi idő után sem?

Figyelt kérdés
Semmit nem mond el. Minden apróságot eltitkol. Hogyan vegyem rá arra, hogy igazat mondjon végre?

2013. febr. 2. 01:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt
2013. febr. 2. 01:17
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
adj neki jutalomfalatot minden igazmondása után :)
2013. febr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Honnan tudod, hogy mit nem mond el?
2013. febr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyedben megmondanám,hogy vagy őszinte lesz,vagy kalap-kabát.
2013. febr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

foley válaszával értek egyet.


Az őszinteséget nem lehet tanulni. Aki megszokta a hazudozást az folytatni is fogja, főleg egy kapcsolatban.

2013. febr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Pl.: beszélgetek a haverjával és kicsúszik a száján, vagy csak visszakeresek vmit a gépen pl egy link és akkor derül ki akármi...

és már vagy 100-szor beszéltük meg, hogy nekem bármit elmondhat, továbbá, hogy nem haragszom semmiért sem rá. csak őszinteség. Ez amit 1,5 éve kérek tőle. Sztem nem nagy kérés.

2013. febr. 2. 01:21
 7/18 A kérdező kommentje:
De szeretem. :(
2013. febr. 2. 01:21
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ha az mondom, hogy nem vesz téged komolyan akkor nagyon megbántanálak?

mert igy van... :/

2013. febr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Sztem se...sajnos.

S ha valaki hazudik folyamatosan a kicsi dolgokban, akkor az hazudik a nagyobb dolgokban is egy idő után. nem?

Rossz barátnő vagyok mert őszinteséget akarok. Mert én tényleg mindent elmondok neki.

2013. febr. 2. 01:25
 10/18 anonim ***** válasza:
Az a bibi, hogy az őszinteség nagyon fontos egy kapcsolatban. Aki nem őszinte az valamiért nem bízik meg a másikban. Ez pedig semmi jóhoz nem vezet sajnos. Talán, ha picit jobban felemeled a hangod ez ügyben, akkor történhet változás.
2013. febr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!