Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joban vagyok vele de o ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joban vagyok vele de o ezt mashogy gondolja. (? )

Figyelt kérdés

Van egy fiu az osztalyomban akivel nagyon joban vagyok.Viszont mostanaban mashogy kezdett kozeledni felem.En nem szeretenek vele kapcsolatot.Persze, joban vagyunk de csak Baratkent.Hogy mondjam meg neki hogy nem szeretnek vele kapcsolatot?

(Normalis valaszokat kernek!!!)



2013. jan. 31. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Így: Kedves X! Remélem megérted,de nem szeretnem a több éves barátságunkat kockára tenni + nekem te nem jelentesz többet 1 barátnál.
2013. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2013. jan. 31. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontosan így, pl.:

"A barátomnak tekintelek, és én nem szeretnék ennél többet, remélem megérted. Ha neked így megfelel, maradhatunk továbbra is barátok"

Ha nem felel meg neki, azért ne lepődj meg, neked is meg kell értened őt. Burkolt utalgatást, célozgatást nem javaslok, sztem ilyen helyzetben jobb az egyenes beszéd, még ha kicsit nyers is.

2013. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Remélem megérti majd.
2013. jan. 31. 22:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ertette meg :S
2013. febr. 1. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
miért mit mondott?
2013. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit vártál? Persze, hogy nem, de adj még egy kis időt neki, amíg feldolgozza :)
2013. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy tul sok ideig vart ram es ezt az eselyt nem fogja kihagyni es o addig nem hagy amig igent nem mondok.

Jol erzem hogy ez zsarolas?!De nalam nincs eselye.Megmagyarazom hogy miert vart ram csak hogy ertsetek:az egyik fiuval jartam az osztalyban es nemreg szakitottunk.

2013. febr. 3. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!