Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsókolt de nemtom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt de nemtom hogy komolyan gondolja-e a 'kapcsolatot'?

Figyelt kérdés
szóval van egy srác, első talin nagyon aranyos volt ölelgetett, puszilgatott meg többször is elcsattant a csók..de ő idősebb szóval sok tapasztalata van, és nem tudom hogy velem is komolyan gondolja-e.. utána beszéltünk még fb-n ott mondta hogy majd kialakul a kapcsolatunk és hogy jól csókolok.. ha komolyan gondolná akkor megkérdezte volna?? (nem annyira ismerjük egymást) vagy akkor miért smárolt le? honnan tudjam hogy nem csak megfektetni akar vagy ilyesmi?? amúgy facebookon semmi témánk nincs:S élőbe meg tök jól el vagyunk és ez is tökre zavar:\
2013. jan. 26. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Facebookon nincs semmi témátok.Élőbe meg tök jól elvagytok.Ez lenne a normális hogy élőben beszélgettek többet nem facebookon(enyhén szánalmas).Ha meg csak meg akarna fektetni akkor nem azt mondaná hogy majd alakul a kapcsolatotok.
2013. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ne bízz senki szavaiban addig amíg tetteiben, nem úgy cselekszik, mondani minden könnyű én is mondok sokszor sok

mindent :)

én azt mondom légy óvatos és semmi esetre se hagyd magad, ha csak te sem bírsz már magaddal, mert könnyen megszívhatod, itt vagyok egy példa aki így járt :)

én a fiút ismertem több éve tudtam, hogy tetszem neki, majd adott volt a lehetőség közölte, hogy velem akar lenni komoly kapcsolatot akar oda és vissza van, majd amikor már nagyon sokadjára találkoztunk akkor együtt voltunk, ahogy meg van írva :) majd meglépett :)

pofátlanul benyalta magát majd letiplizett ...

még ne hagyd magad kicsit teszteld és hagyd, hogy tegyen érted ez ad neked választ majd arra, hogy tényleg megbízhatsz e majd benne :)

2013. márc. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!