Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker pasi csak rocker lánnyal tud kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Évek óta nem nézek, úgy ki mint egy rocker, nincs acélbetétes bakancsom már, nem hordok zenekaros pólót, nincs már copfom.

A gond egy rocker lánnyal talán annyi, hogy nekem sosem tetszett, az egy ilyen lányon, hogy tetőtől talpig feketében jár, katonai táskád hord, acélbetetésbakancsot, stb. Érdekes, hogy én sosem rajongtam érte. Szóval?


2013. jan. 22. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha rocker alatt az öltözködést gondolod, akkor ez van.
2013. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy elgépeltem egy pár helyen sorry. :)
2013. jan. 22. 22:10
 3/14 Rainbowinthedark ***** válasza:
Nemcsak ilyen rockerhölgyek vannak.(ismerek olyat is aki rocker és mégse kinyúlt zenekaros póló és a többi mondjuk kicsit lazábban öltözködik).Kérdésre válaszolva szerintem nem a zenei ízlés dönt egy kapcsolatban javarészt.(vagy ha igen ott már baj van)
2013. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sztem te még elég fiatal lehetsz. Majd idővel rájössz h a zenei ízlés a legkissebb dolog 1 kapcsolatban. Vagy csak találsz valakit akin nem zavar h feketébe jár és.... stb. Mert sose lehet tudni h kibe szeret bele az ember
2013. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Általában hasonló emberek jönnek össze egymással.Pedig ez nem jó,mert unalmas lesz.Az a jó,ha különböznek,lehetőleg mindenben,csak hajlandóak kompromisszumokra és azért vonzódnak is egymáshoz.
2013. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as: Na ezaz, attól, hogy valakinek ilyen a zenei ízlése még nem kell talpig feketében járni feltétlenül. A kérdező viszont úgy tűnik csak az ilyen lányokra figyel fel.


5-ös: Ez egy agyonhasznált baromság. Ha mindenben különböztök, akkor abból csak sok vita lesz plusz semmi közös téma szinte.

2013. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lilla: az se jó, ha sok mindenben egyezik két ember. Valóban ellaposodik a kapcsolat. Exemmel egy nap után befejeztük egymás mondatait, annyira hasonlóak voltunk. Két hónap után ellaposodott, elhúztuk még fél évig utána, és egy ritka csúnya szakítás lett belőle.


Az viszont tényleg lényegtelen, hogy ki hogyan öltözködik. A zene annyira nem, eddig egy lány volt az életemben, akivel nem kergettük ki egymást a világból a zenékkel

2013. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es: Van egy barátom aki a barátnőjével már 2 éve együtt van. Szinte olyanok, mint két tojás, ha érdeklődési körröl, zenéről, stb van szó. Ráadásul együtt is élnek már jóideje... akkor náluk miért nem laposodott el?:)
2013. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A-a :) Tapasztalat! Legtöbbször az ellentétek vonzák egymást!
2013. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A lányok többsége utálja a rocker pasikat. Ezért kérdeztem. :)
2013. jan. 23. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!