Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker pasi csak rocker lánnyal tud kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Évek óta nem nézek, úgy ki mint egy rocker, nincs acélbetétes bakancsom már, nem hordok zenekaros pólót, nincs már copfom.

A gond egy rocker lánnyal talán annyi, hogy nekem sosem tetszett, az egy ilyen lányon, hogy tetőtől talpig feketében jár, katonai táskád hord, acélbetetésbakancsot, stb. Érdekes, hogy én sosem rajongtam érte. Szóval?


2013. jan. 22. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok rocker csajszi, de szeretem azokat a zenéket... és nekem mindig a diszkósok jutnak XD De nekem pl semmi bajom nem lenne, egy rocker fiúval.. szal egy kivétel már van...úh több is lesz :D
2013. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A Rocker pasik átlagba sokkal normálisabbak a disco-s pasiknál! Persze ugye embertől függ ez leginkább, úgy hogy a stílus alapján ne vonj le egyből következtetést semmiben sem !
2013. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy öltözködik, akkor eléggé ez a helyzet. Bár nem mindig. Süti például megmondta, hogy nem elég, hogy nem rocker ruhában járok, az egész rockot ott kell hagynom a francba. Én hülye meg megtettem. És, mi a poén? Így is elutasított. "Az élet szar, kölyök."
2013. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A párkapcsolatnak nem a zene a lényege. A rocker életérzés sem arról szól, hogy "hajjdekeményekvagyunk", hanem hogy nem értünk egyet sok, a társadalom által elfogadott, amúgy helytelen dologgal. Ha találsz egy olyan lányt, akinek hasonló az életfelfogása, de teszem azt nagyon nem rocker, azzal semmi baj. Ismétlem: a párkapcsolat, a szerelem NEM a zenéről szól.
2013. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!