Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most beszélgettem az anyummal,...

Most beszélgettem az anyummal, ő teljesen máshogy gondolja mint én! Mi legyen?

Figyelt kérdés

Három hete vagyok együtt a barátommal, még nem feküdtünk le és még nem is tervezem!!!

Anyu mondta hogy majd ha ott tartunk akkor szóljak előtte neki és elmegyünk nőgyógyászhoz és iratunk tablettát!De én nem úgy gondoltam ezt az első együttlétet hogy na most akkor ekkor és ekkor,hanem amikor éppen úgy van hogy na most!Nem úgy hogy tervezzük előtte heteken kereszetül!!!:(

Másik meg hogy az anyu azt mondta hogy várjak vele még 18 éves koromig!!:O ez aztán meglepett...17 leszek!!!

Hogy beszéljem meg vele a dolgokat???

Előre is köszi a hasznos válaszokat!


2009. szept. 26. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

1., Ha az első szexnél már tablettát akarsz szedni, akkor nem vagy normális, anyád sem az. Használj óvszert.

2., Nem hiszem, hogy anyádnak bármi köze lenne a szexuális életedhez, azon kívül, hogy van e vagy nincs!

3., Ez a te életed, a te játékod, te döntöd el, mikor, kivel és hogyan történik.


Anyád elég kőkori.

2009. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Semmi köze hozzá.
2009. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Anyukádnak van igaza,jobb ha rá hallgatsz.Viszont szerintem nem kell rögtön tabletta,először inkább gumit használjatok.
2009. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom én is erről beszélek!!!

Mert hogy nehogy terhes legyek meg bla bla bla!!!

Tudom hogy kőkori...xD

2009. szept. 26. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha anyukád gyakorlatias, talán meg tudod győzni újságcikkekkel szakvéleményekkel. mutasd meg neki h szakértők mennyire nem javasolják a tablettát, pláne nem elsőre, és hogy az óvszer is ugyanolyan biztonságot jelent. ez hátha meggyőzi, meg akkor látja is h felelősségteljes vagy, utánajársz a dolgoknak.

mondd meg neki azt is, hogy majd szeretnél szexuális életet, de az nem a közeljövőben lesz, viszont ha úgy adódik nem fogsz napra pontosan a 18. szülinapodig várni.

2009. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Anyád egyáltalán nem kőkori.

Azért lenne az, mert érdekli, mi van veled, aggódik érted? jézus...más örülne, ha ilyen anyja lenne.

Ha tudtok ilyenről beszélni, nyugodtan elmondhatod neki, hogy az elején inkább gumival védekeznél (indokold a betegségekkel, amiket WCdeszkáról is el lehet kapni) .

De egyébként mi is ezt csináltuk, amikor annyi idős voltam, mint te, összejöttem a barátommal, kb fél év múlva feküdtünk le egymással gumival, és mikor olyan egy éve együtt voltunk, elmentünk anyuval nőgyógyászhoz tabit iratni.

Azóta már nem szedem, de nekem nagyon jó érzés volt, hogy ilyen dolgokról is beszélünk az anyámmal, és számíthatok rá mindenben. (volt úgy, hogy esemény utánit szerzett nekem)

Örülj, hogy ilyen anyád van!

2009. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem lehet vele ilyenről beszélgetni...

Most csak be vannak parázva, hogy van barátom és ha nem engednek meg valamit (pl.hogy elmehessek a barátommal valahova), vagy kiabálnak(azelőtt mindennapos volt)akkor majd olyat csinálok amit ők nem akarnak!!!jól ki van ez találva...

2009. szept. 26. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát...nálunk is hasonlóan zajlott le a beszélgetés. Én közöltem aztán 5 hónap együtt járás után, hogyha nem szeretne unokát akkor írassunk tabit. (10 hónap járás után lett belőle csak valami és gumi is volt, de így nem azon izgultam legalább, hogy terhes leszek). Ha nem akartok tervezgetni, akkor meg legyen mindig kéznél gumi!

Nem szólhat bele abba hogy mikor veszítsd el, ez tényleg csak a te dolgod, de próbáld megérteni hogy félt, és nem szeretné ha megbánnád.

Én azt mondom(saját tapasztalat-kb heti egyszer beszélek több mondatot anyámmal), hogy kérdezd ki az ő véleményét is. Mondja el mért szeretné a tabit, és mondd el te is az ellenérveidet.

Remélem meg tudjátok beszélni! Sok sikert!

2009. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!