Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja vagy ez csak kavarásnak számít?

Figyelt kérdés
szóval van egy srác.. ő 19 éves én 16/L nem gyakran beszéltünk, ritkán de akkor sem sokat, összesen 3x találkoztam vele de mint olyan volt hogy csak utcán összefutottunk.. aztán megbeszéltünk egy talit kettesben. a talin nagyon aranyos volt, többször is megfogta a kezem, hülyéskedtünk és párszor meg is csókolt.. és így engem elég hirtelen ért, mivel alig ismerem a srácot.. és nem tudom hogy más csajokkal is ilyen-e.. utána megkérdeztem tőle hogy ez mi volt.. és annyit mondott hogy majd kiderül. meg becézget mintha már járnánk közbe meg nem.. tegnap meg elmentem egy másik haverommal sétálni kicsit aki olyat mondott nekem hogy a srác mindenkire rászáll, sok csajjal kavar.. és nem tudom megbízhatok-e benne.. most is olyan 2-3 óránként beszélünk 1-2 szót, mivel most talizni sem tudunk szal így rossz..:\\ szerintetek komolyan gondolhatja? vagy csak ez neki ilyen kavarás féle volt?
2013. jan. 25. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a haverodnak is bejössz ezért mondott ilyet.
2013. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha igaz amit a haverod mond akkor szerintem csak kavarás volt
2013. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!