Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha szoktam hallani, amint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha szoktam hallani, amint a férjem, amikor úgy gondolja, hogy én alszom, maszturbál mellettem. Ez nekem nagyon fáj. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Legközelebb kérdezd meg, hogy kell e egy segítő kéz neki.
2013. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:
16%

vagy ritkán van szex

vagy egyszerűen unalmas

vagy nem vagy már kívánatos a számára

2013. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 okoska31 ***** válasza:
35%

valószínű azért, mert tőled kevés szexet kap.


és azért melletted, hogy hátha felébredsz rá, és mégis beszállsz.


esetleg tedd ezt - szexeljetek többet!

2013. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Lehet hiányolja a szexet esetleg?
2013. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
A férfiak egy része (nem írok többséget, mert 2 oldalon keresztül válaszolnak majd, hogy ők tutira nem) egészséges kapcsolat mellett is maszturbálnak. Ez nem jelenti azt kedves kérdező, hogy veled bármi probléma is lenne.
2013. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Buddy Kane, az ingatlankirály rendbe teszi a majd a lelked :D
2013. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

1: mert férfi.

2: mert elér a keze a farkáig.


Nem kell ezen fennakadni. Pl. épp elálmodozik a filmben látott színésznőről, feláll, és ráránt. Kicsit rájön a kangörcs, téged nem akar felkelteni, vagy épp egyszerűen csak erre vágyott.

A magömléshez nekik ilyenkor elég két perc, gyorsan megvan, kevés energiabefektetéssel, csak magára figyel, és jó.


Normális esetben a szeretkezés sokkal tovább tart, elsősorban rád figyel, és nem csak egy futó "kangörcs", hanem erős nemi vonzalom okozza.


Az sincs kizárva, hogy azért nem téged ébreszt fel, mert két perc múlva ő is aludni szeretne.


:)


Nyugi. Ez olyan a pasiknál, mint a reggeli merevedés. Az egészséges libidó és potencia jele, nem arról szól, hogy már nem kíván, vagy túl kevés neki a szex. Egészséges, felnőtt férfinak a "kiverés" nem szex.És szerintem jobb is ez így. (16 évesen még a szex és a maszturbálás ugyanaz, ahogy a kedves válaszolókon is jól lemérhető, mert más tapasztaltuk nincs.)


Maszturbálj te is! Attól, hogy szereted és kívánod a férjed, még jó érzés lesz, és jobban megérted, ő miért csinálja. Mert miért ne?

2013. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Ez nekem nagyon fáj."."Miért"?
2013. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Hímvessző titka c. filmet, youtubeon fent van, sok mindenre választ ad, és én férfi létemre csak igazolni tudom az ott elhangzottakat a maszturbálásról.
2013. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt akkor szokta csinálni mikor nem szexeltek? Akkor érthető neki is vannak igényei, mondjuk nem értem miért nem szól neked. Amúgy mondd meg neki néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2013. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!