Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok ajánlani valami erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani valami erős szageltávolító tusfürdőt, krémet, vagy bármit ami hatásos? A párom már aludni se hajlandó mellettem!

Figyelt kérdés
Két hete kezdtem el sofőrként dolgozni egy dögszállító kocsin, és azóta fürdést követően is penetrás büdös vagyok (én is érzem). A párom azóta nem akar velem szexelni sem, a múlt éjjel már kint kellett aludnom a kanapén, és ma is ez a sorsom. Segítsetek!

2012. dec. 19. 00:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Keress másik melót.
2012. dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%

:DDDDDD


Most már tudod miért vettek fel olyan hamar melózni. Válts szakmát, esetleg egy parfüm bolt?

2012. dec. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
járj el minden nap uszodába munka után, előtte zuhany, utána úszás, csak lejön már a szag, nem? utána meg otthon is fürdés v zuhanyzás.
2012. dec. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem lehetne elnézőbb is a párod de a fa tusfürdőnek nagyon jó illatuk van és sokáig meg is marad az illata. Ha zavar,hogy kicsit lágyabb illata van akkor fürödj meg utána még 1x egy férfi tusfürdővel.
2012. dec. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg mindenki olyan könnyen írja, hogy válts munkát mint, ha a mai világban olyan könnyű lenne találni
2012. dec. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sztem a dezodorok is jók lehetnek azok elnyomják a szagot legalábbis egy ideig. Fürdés után ha használod úgy biztosan jó. Sztem az uszoda is jó ötlet.
2012. dec. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Munkát váltani nem szeretnék - egyelőre. De ha nem változik a testszagom akkor rákényszerülök.. Az uszoda jó ötlet, eddig nem jutott eszembe, a klóros víz biztos sokat kivesz majd a szagból. De továbbra is érdekelne, hogy ismer-e valaki valamilyen speciális szagelvevő célra kifejlesztett terméket! Sokat segítene!
2012. dec. 19. 01:10
 8/19 anonim ***** válasza:

A megoldás valami nehézvegyvédelmi ruha. GV2 vagy ilyesmi.

Szerezz be valahol. Ha valaki érdeklődik akkor mondd hogy azért van rajtad mert egészségügyi ok stb. TÉlen még melegít is. Nyáron viszont bajba leszel, de addig is...

2012. dec. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
jaja az utolsó jól hangzik :D
2012. dec. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A vegyvédelmi ruha sem rossz ötlet, de orrsövényferdülésem van és félek hogy befulladok ebbe a ruhába.
2012. dec. 19. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!