Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok ajánlani valami erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani valami erős szageltávolító tusfürdőt, krémet, vagy bármit ami hatásos? A párom már aludni se hajlandó mellettem!

Figyelt kérdés
Két hete kezdtem el sofőrként dolgozni egy dögszállító kocsin, és azóta fürdést követően is penetrás büdös vagyok (én is érzem). A párom azóta nem akar velem szexelni sem, a múlt éjjel már kint kellett aludnom a kanapén, és ma is ez a sorsom. Segítsetek!

2012. dec. 19. 00:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ó nem, az arcodat nem kell letakarni!


AZt elég ha bekened valami jó zsíros testápolóval. Vagy babaolajjal. Elvileg abba fog beleülni a szag, és nem a bőrödbe. BÁr a hajadat akkor is hermetikusan le kéne fedni. Úszósapka nem jó ötlet... Valami mással esetleg.


Egyébként ne aggódj, nem fulladnál bele a ruhába. Úgy is észreveszed ha nehezen kapsz levegőt!

2012. dec. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
citromos vízben próbáltál már fürdeni ?
2012. dec. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha vietnámi balzsamot kenek a fejemre? Elég erős illata van.
2012. dec. 19. 01:44
 14/19 anonim ***** válasza:
Gyógyszertár?Ott vannak speckó tusfürdők.El tudom képzelni hogy lenne valami erősebb fajtájuk!
2012. dec. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A vietnámi balzsamtól csak még büdösebb leszel, már ha megúszod agyvérzés nélkül.
2012. dec. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Teljesen normálisan feltett kérdés, mégis negyede-harmada válaszolóknak szinte viháncol más kárán.


/off, vegyvédelmi ruha helyett, magát a szállító kocsi utasterét nem lehet valahogy szigetelni? Kialakítástól függetlenül, egész biztos lehetne valami szigetelőanyaggal körülfogni a réseket, nyitott részeket.


Anyagárban nem vagyok biztos, de szerintem pár ezerből meg lehet úszni, egyedül odarögzítést kell megoldani a megfelelő felületekhez, és már sínen is vagy.


Sok szerencsét hozzá, párodnak türelmet és megértést.

2012. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Fú, ez nagy szívás, kedves kérdező :(

Ha tudsz, próbálj meg olyanokkal beszélni, akik már csinálták ugyanezt. Biztos tudnak tippeket-trükköket. Gyógyszertárban is rákérdezhetsz, és szerintem kérdezd meg a háziorvosodat, hogy ismer-e valami hatásos készítményt, hátha.

2012. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Tegyel a kadba illoolajokat,amikor furdesz.

Azoknak jo eros illata van.

2012. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az uszoda egész sokat segített! Köszi! Állítólag ha egy kád vízben feloldunk 10ml Beaphar szageltávolítót, az is roppant hatásos, holnap kipróbálom azt is!
2012. dec. 19. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!