Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha szoktam hallani, amint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha szoktam hallani, amint a férjem, amikor úgy gondolja, hogy én alszom, maszturbál mellettem. Ez nekem nagyon fáj. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 14:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul hogy inkább magamnak csinálom pedig van bnőm. Amint előttem leírták annyiból kényelmesebb hogy az égvilágon senkire nem kell figyelni csak magadra, ha akarsz elbíbelődsz vele, de ha akarsz lehet 2 perc az egész. Semmi baj nincs azzal ha maszturbál a párod, a legtöbb férfi csinálja, ilyenek vagyunk. 20/f
2013. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!