Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb pasi miért gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasi miért gondolja azt hogy a lány szakít, de sír akkor csak szinészkedik vagy még mindig szereti?

Figyelt kérdés
Miért olyan nehéz elhinni,hogy hiába a nő akarja a szakítást,attól még fáj neki is,hisz időt töltöttek együtt.Közös emlékek vannak
2013. jan. 22. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Mert arra nincs eszük a pasiknak, hogy a saját cselekedetüket megvizsgálják és megnézzék az okokat, mi is vezetett a nőnél odáig, hogy szakítson.
2013. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit félreértesz. Mivel a lány az, aki szakított, így feltételezem, hogy a fiú még folytatni akarta, vagy akarja, és minden szalmaszálba kapaszkodik, és ha látja, hogy a lány szomorú a szakítás miatt, akkor tudat alatt azt feltételezi, hogy ő is ki akar békülni.
2013. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 PureGame ***** válasza:
Ez furcsa tényleg, de érthető ha elmondja kerek perec mi a helyzet. Volt egyszer nekem is egy ilyen esetem. A legrosszabb nem is az volt, hogy sírt ő is, az volt mikor megkérdeztem miért szakítasz velem? És semmi (!) válasz nem volt. Legalább valami építő kritikát nyomott volna... 29/F
2013. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es

Kikérem magamnak ezt az általánosítást.

2013. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"És semmi (!) válasz nem volt. Legalább valami építő kritikát nyomott volna..."


Lehet, hogy nem mondhatta meg, bár szerette volna, nem lehetett, nem szabadott. Erre miért nem gondolsz?

2013. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

4


Miért?


1-eske voltam

2013. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert ez a helyzet egy sarkított véglet lenne. És nincsen neki joga tudni?
2013. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves 1-eske: "Mert arra nincs eszük a pasiknak"

Van eszük a pasiknak, magamról tudom. Lehet, hogy te találkoztál kivételekkel, de attól az még nem minden pasira igaz. 4-eske voltam.

2013. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ej ti nők. Az egykének mondom, hogy de minden pasi tudja, de mi a f@szt csináljon? Térdeljen le és sírjon? Kérlek ne értetlenkedj, mert nincs kedvem vitatkozni!

Kedves kérdező van egy háttér is amiért gondolhatja. Mégpdig a szakítási ok. Például, ha hűtlenség volt részedről akkor nem fog neked hinni. Ha egyszerűen kiszerettél belőle akkor egyértelmű, hogy nem hiszi el, ha sírsz mivel nem sírnál, ha nem szereted. De ti nők is így viselkedtek mikor egy férfi szakít veletek csak mi nem igazán sírunk. Amikor szakítok egy lánnyal akkor ők se képesek megérteni. Ilyen ez a szerelem, ha nem jöttél még rá.

2013. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 PureGame ***** válasza:

5-nek:


Gondoltam erre is, de akkor már nem mindegy? Semmit sem változtatna a helyzeten. Persze próbáltam kérdéseket feltenni, de semmit sem lehetett belőle "kihúzni"...

2013. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!