Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan azt állítják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azt állítják, hogy beteges a párunk facebookját megnézni szerintetek is?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 18:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

a baráttal való problémamegosztásnál nem úgy értettem, hogy a párnak nem szólunk.. természetesen vele kezdeményezzük a probléma megoldását, de ha úgy nem megy, külső segítség kérése érthető


nagyszüleim nemrég tartották az aranylakodalmat, de a mai napig nem bontják fel az egymás nevére címzett levelet, még ha köztudott, hogy számla van benne, vagy ilyesmi, akkor sem


meggyőzni amúgy úgysem fogjuk egymást, úgyhogy annyi.. de Te ne szögezd le, hogy ki lesz boldog és ki nem.. mert csak azt tudhatod, hogy Te nem lennél az hasonló körülmények között:)


egyébként pedig ismerem a barátnőm barátait, barátnőit, és van amelyikkel jóban vagyok, van amelyikkel kevésbé... a párom barátnői nem lesznek automatikusan az én barátaim is, mert a barátsághoz nem csak egy "rokoni" szál kell... elbeszélgetek velük, de mindketten tudjuk, hogy igazából minket csak a barátnőm köt össze.. ahogy a barátnőm is hasonlóan viszonyul az én barátaimhoz


és mielőtt lefitymálnál, nem szórakozásról van szó, 6 éve vagyunk együtt:)


a mi életünket az önálló akaratunk köti össze, semmi más

kijelentettük régen, hogy "ha akarsz, megcsalhatsz, mert megteheted.. csak következménye lehet"

2013. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 nikaa11 válasza:
bensdorp !!! Én is meglepődtem azon,hogy szinte mindenki ellened van.Már pedig ,ha valakinek kell a privát szféra,ott nincs rendben valami!!! Ha a párja az IGAZI valakinek,ott nincs szükség priv.szf...ra!!!!!!!!!!A titkolózás soha nem szűl jót... Márpedig a face bejegyzések is olyanok amit sok ember nem merne vállalni a párja elött!!
2013. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
100%

Ha féltékenységből csinálod, akkor elég beteges. Ha csak amúgy, akkor szimplán bunkó dolog. :)


Egyébként, még tüntetendő is!


178.§ (1) "Aki másnak közlést tartalmazó zárt küldeményét, a tartalmának megismerése végett felbontja, megszerzi, vagy ilyen célból illetéktelen személynek átadja, úgyszintén aki távközlési berendezés útján továbbított közleményt kifürkész, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és pénzbüntetéssel büntetendő."


178/A.§ (4) "Aki magántitok jogosulatlan megismerése céljából hírközlő berendezés útján, illetőleg számítástechnikai rendszeren másnak továbbított közleményt, adatot kifürkész, és az észlelteket technikai eszközzel rögzíti, bűntettet követ el, és öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2013. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

33as(Y) :)

32es meg... en eleg pszichologiat tanultam ahhoz, hogy tudjam: az embernek mindig szuksege van egy maganszferara, amitmmaga alakit, es hasznal kizarolag.. vagyis pl hogy ellenorizetlenul azt mondjon vagy irjon amit csak akar..... ha ilyenre nincsmlehetosege, akkor teremteni fog egy menekulesi utvonalat az elmejeben... egy fantaziavilagot, ahol o all a kozeppontban, kepes barmire, legyozhetetlen, es nem utolso sorban lenyomozhatatlan. Igy lesz a felnott ember befele fordulo, vagy lesz kepzelt baratja

2013. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Ne nézegesd! Mindenkinek szüksége van privát szférára, még egy jól működő kapcsolatban is, arról nem is beszélve, hogy bizalmatlanságként is felfogható, ha "leskelődsz" utána!
2013. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!