Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nézegetitek az exetek facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézegetitek az exetek facebookját? Stb.

Figyelt kérdés
Lájkolnátok vmit is a volt barátotok/barátnőtök adatlapján. Figyelemmel kísérnetek a dolgokat? Vagy csak akkor tennétek ilyet, ha még vmit érezek iránta?
2011. dec. 4. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
minek?
2011. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt kérdezem én is. Ha nem érez semmit és ő utasít el, akkor minek lájkolgat stb?
2011. dec. 4. 18:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azzal a sráccal aki nagyon csúnyán elutasított adtam még egy esélyt, de már csak úgy, hogy én sem akarok tőle semmit és most az egyik legjobb barátjának tart. Tény, hogy nem kísérem figyelemmel az adatlapját meg az életét, de néha egy-egy lájk tőle vagy tőlem azért megesik.
2011. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én szoktam ritkán nézni mivel az előző exemmel jóba vagyunk.

És like-olni is szoktam ha jókat ír ki, de soha nem kommenteltem neki.

De nálunk ez oda-vissza megy.


nem érzek iránta semmit már, és most is mindketten szinglik vagyunk.

2011. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Rendszeresen nézem, igen. Sztem mindenki lesi az exe adatlapját, pláne szakítás után...
2011. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam nézegetni néha. Általában csak unalmamban, mert egyébként is sok mindent tudok a magánéletéről. Szoktunk lájkolgatni, kommentelgetni, ebben nincs semmi, nálunk ez kölcsönös. :) Jóban maradtunk.
2011. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lájkolok semmit nála.

[link] ;)

2011. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Én néha lájkolom az ex bejegyzését, mert tudom, hogy az új nője ideges tőle.

(14 év házasság után otthagyott két gyerekkel a csaj miatt)

2012. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én kitöröltem, mert nagyon megbántott :( hónapokig tartó szörnyű fájdalmat okozott:/ a mostani barátnőjének néha megnézem az üzifalát, mert az tele van vele, de amugy nem(:
2012. nov. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!