Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan azt állítják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azt állítják, hogy beteges a párunk facebookját megnézni szerintetek is?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 18:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a beteges, hogy valakinek a Facebook a privát szférája. Ez már nevetséges. Én nem ott élem a magánéletemet, tőlem akárki megnézheti, különösebben titkos, vagy privát dolgot nem fog találni. Van e-mail címem, a fontos levelezéseket ott intézem, nem mindenféle közösségi oldalon.
2013. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

utsó, lásd be, beszélgetés szempontjából chat praktikusabb mint az email.. éppen a levelezés és a beszélgetés miatt privát szférának számít

én is csak beszélgetésre használom a fbot azokkal, akikkel nem tudok túl sűrűn találkozni.. de ez épp elég, hogy ne legyen senkinek köze hozzá

még a szülinapomat is fél évvel arrébbra jelöltem meg:D

2013. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

privát szféra alatt egyátalán nem azt értem,hogy a magánéletem élem ott.hanem talán az ismerőseimnek vannak olyan dolgai,amit megírnak nekem,és nem feltétlenül tartozik másra.

az én levelezésembe belenézhet akármikor a pasim,mert nincs mit titkolnom.más kérdés,hogy ezt ő is tudja,és éppen ezért bízik meg maximálisan bennem

2013. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
47%
Más levelét, smsesét, naplóját megnézni beteges,tilos: "önmagadban sem bízol" eset.
2013. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, elég beteg dolog volt tőled..., de nyugi, a facebook alapból egy betegség.
2013. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
10%

Nekem volt ebből gondom bőven, exem (nem véletlenül az) kitalálta, hogy nézzem meg az FB levelezéseit, nincsen titkolni valója. Én megköszöntem a lehetőséget de nem éltem vele. Amikor én ezt nem ajánlottam fel neki, egyből jött a "biztos titkolsz valamit". Nem, egyszerűen csak vannak dolgok amikhez másnak nincsen köze és ez nem kell feltétlen megcsalós vagy hasonló téma legyen. Egy kapcsolat a bizalomra épül, nem attól fogok bízni vagy nem bízni valakiben, hogy végigpörgetem az FB leveleit. Nem ott fog megcsalni, ott max lefixálja.


25/F

2013. jan. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
Ismerek olyan férjezett hölgyet akit igy találtak meg a régi hapsijai és a sok levelezgetésből más is lett . Az én párom szerencsére utálja a számítógépet .
2013. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Pretty Ballerina, a szívemből szóltál... mint ahogy itt többen is.


Diavolino44, neked ellenben nincs igazad, így csak a hülyék - meg a struccok - "gondolkodnak".


#7. hozzászólónak: Engem emberszámba vesznek, mégsem találsz ott meg.


Érdemes végiggondolni:

FB-t nem azért találták ki, hogy az emberek kapcsolatot tartsanak - arra van telefon, e-mail... csak gondoljátok végig.

Ekkora apparátot ki a fax fog ingyen fenntartani?

Persze, reklám. Aha.

Oviban még talán elhiszik ezt a rizsát.

2013. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

gogo00:

Jaaa... ha utálja a sz.gépet, akkor minden rendben.

Nincs is más dolgod, csupán ezt az állapotot fenntartani... mert ugye az ember szép, az ember jó... és ha nincs FB, akkor nincs megcsalás sem.

2013. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
100%

Szia

Addig lehetsz biztos benne amig nem jösz rá utána jön a csalodás és minnél késöbb jösz rá annál rosszabb ha valami jelet látsz akkor jobb ha utána nézzel mert csak egyszerü szórakozással kezdödik és egyre jobban válik komolyá ha viszont nem találsz semmit akkor ujra gyugodt lehetsz vagy még olyan kezdeti stádiumban jösz rá amikor rendbe lehet hozni persze ha jó a kapcsolatok.

2013. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!