Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már 2 éve ismerek, de 3 hónapja kicsit közelebb kerültünk egymáshoz. Napi szinten beszélgettünk, randizgattunk, jól elvoltunk. Nagyon megkedveltem és lelkesen és pozitívan álltam a dolgokhoz (annak ellenére, hogy mindig negatív vagyok). Kb. 1-1,5 hónap után ez a lelkesedés alább hagyott és egyre kevesebbet beszéltünk, vagy ha beszéltünk, akkor alig-alig (mind ez az én hibámból). A problémám igazándiból az, hogy szeretem őt, de nem szerelemből. Tipikusan az a lány, aki az esetem, de valahogy még nem volt meg az a szikra még így 3 hónap után sem. Természetesen ő ezt tudja és azt mondta, hogy szánjunk egymásra több időt. De neki és nekem sincs sok szabad időm. Heti 1x vagy 2x tudunk találkozni. Legutóbb amikor találkoztunk kicsit úgy éreztem, mintha csak az egyik lány barátommal találkoztam volna. Eléggé tanácstalan vagyok, hogy bele kezdjek-e ebbe a dologba. Egyik ismerősöm 4 hónap után lett csak szerelmes és már több mint 1 éve együtt van a párjával. Félek, ha elhagyom őt, akkor egy nagy lehetőséget hagyok ki. De mi van ha rosszul alakulnak a dolgok? Tudom..kockáztatni kell és meg kell próbálni, de félek, hogy nagyon meg fogom őt bántani, pedig nem szeretném. Már így is sokat szenvedett miattam.

Mit javasoltok? Légyszíves normális válaszokat írjatok.

17/F


2013. jan. 24. 14:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A két utolsó válaszolónak nagyon szépen köszönöm a tanácsot. Nagyon sokat segítettetek. :)
2013. jan. 24. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!