Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már 2 éve ismerek, de 3 hónapja kicsit közelebb kerültünk egymáshoz. Napi szinten beszélgettünk, randizgattunk, jól elvoltunk. Nagyon megkedveltem és lelkesen és pozitívan álltam a dolgokhoz (annak ellenére, hogy mindig negatív vagyok). Kb. 1-1,5 hónap után ez a lelkesedés alább hagyott és egyre kevesebbet beszéltünk, vagy ha beszéltünk, akkor alig-alig (mind ez az én hibámból). A problémám igazándiból az, hogy szeretem őt, de nem szerelemből. Tipikusan az a lány, aki az esetem, de valahogy még nem volt meg az a szikra még így 3 hónap után sem. Természetesen ő ezt tudja és azt mondta, hogy szánjunk egymásra több időt. De neki és nekem sincs sok szabad időm. Heti 1x vagy 2x tudunk találkozni. Legutóbb amikor találkoztunk kicsit úgy éreztem, mintha csak az egyik lány barátommal találkoztam volna. Eléggé tanácstalan vagyok, hogy bele kezdjek-e ebbe a dologba. Egyik ismerősöm 4 hónap után lett csak szerelmes és már több mint 1 éve együtt van a párjával. Félek, ha elhagyom őt, akkor egy nagy lehetőséget hagyok ki. De mi van ha rosszul alakulnak a dolgok? Tudom..kockáztatni kell és meg kell próbálni, de félek, hogy nagyon meg fogom őt bántani, pedig nem szeretném. Már így is sokat szenvedett miattam.

Mit javasoltok? Légyszíves normális válaszokat írjatok.

17/F


2013. jan. 24. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de at nagy igazság, hogy közelebb kell kerülnötök egymáshoz. Ez úgy kivitelezhető, hogy jártok. Pl. elhívod magadhoz filmet nézni, átöleled, megcsókolod. Nem kell azonnal leteperni, de így közelebb kerültök. 18f
2013. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van, aki nehezebben lendül bele. Én úgy érzem, nem közömbös neked, és adj még egy kis időt ennek a kapcsolatnak, mert megérné. Az intenzitást azért jó lenne tartani/fokozni.
2013. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Köszönj el tőle. Nem ő az embered....


Vétek ebbe belekezdeni..

2013. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1+2



Miért akarjátok ezt a kapcsolatot ráeröltetni, mikor tök egyértelmű, hogy halott ez az egész kapcsolat...

2013. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3+4 te meg miért vagy ilyen negatív? ha nem élete szerelme akkor is összejön egy számára szimpatikus lánnyal, és boldogok, nem olyan savanyúak mint egyesek...
2013. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5


Elég komoly tragédiák szoktak abból keletkezni, hogy valaki belemegy egy csak megalkuváson alapuló kapcsolatba.


És itt a kérdező esetében ez van.

2013. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt Neked kell érezned. Bár szerintem a lelkesedésed hiánya egyfajta jel. Ha egy ember szerelmes, ha van egy kis ideje, akkor azt kihasználja, hogy beszélni vagy találkozni tudjon a kedvesével. Vágyik a társaságára. Nem gondolkozik rajta, hogy most belevágjon e vagy sem. Ha valakiért odavagy, akkor ez nem is kérdés. Törtető bikaként mész előre és próbálod lehengerelni a választottadat, bár ez csak az én véleményem :). (Hópihe)
2013. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

Hópihe: Épp az a baj, hogy még nem vagyok szerelmes és emiatt eléggé frusztrált vagyok, amikor vele vagyok. Emiatt kisebb viták is ki szoktak alakulni kettőnk között.

2013. jan. 24. 14:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom, már magad is tudod, hogy mi a válasz a kérdésedre... :) Van ilyen, hogy eleinte tetszik nekünk valaki és utána, amikor már "alakulna" a dolog (ez alatt a randizást értem), rájövünk, hogy mégsem ő kell nekünk. Nem érzünk többet, mint szimpla barátságot iránta. Próbálkozni lehet, de az csak te tudhatod, hogy ebben az esetben érdemes-e?! Sokáig húzni ezt nem éppen tanácsos, mert lelki sérüléseket okozhat. Sok szerencsét! (Hópihe)
2013. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebből már nem fog kisülni semmi. Én mindig úgy voltam vele, hogyha már az elején nem indul be bennem valami, akkor később sem fog vagyis ha rögtön nem kezdtem el érezni valami szerelemszerűt, akkor nem fogok arra ébredni x hónap múlva, hogy na, most bezsongtam. Gondolom érted. Én is mentem már bele úgy kapcsolatba, hogy bér baromira nem vagyok szerelmes, mégis annyira jófej az illető, hogy kár lenne úgymond elszalasztani. Hát csak annyi a bibi, hogy a szerelem nem erről szó, hogy pusztán azért vagyunk valakivel, mert aranyos meg kedves, meg bírjuk emberileg. A szerelemben pont az a különleges, hogy nem tudod megmagyarázni, miért pont ő belé lettél szerelmes. Vannak, akik azt állítják, hogy 4-5-6 hónap múlva lettek szerelmesek, de szerintem ez súlyos önámítás. Ez nem szerelem, hanem megszeretés, ragaszkodás. Nagyon fiatal vagy még, várd inkább ki azt, amikor majd berobban az igazi szerelem az életedbe. Mérni se lehet majd a különbséget.
2013. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!