Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, hogy közületek kb 90% dohányzik, pedig sokszor még a 17 évet sem éritek el? Hogy legyen így barátnőm?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem ha dohányzik egy lány, de akárhányszor próbálok ismerkedni, szinte mindenki cigizik. Van még olyan lány, aki nem cigizik?


Kort please írjatok.


25,f


2013. jan. 21. 22:57
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Pontosan: 28-9 éves NÔKET! A 17 éves még gyerek.
2013. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Aha. Én pontosan azért gondoltam fiatalabbra nálam, mert azok még jobb szándékúak, mert a korombeliek már a sok negatív tapasztalataik miatt rosszabb szándékúak és számítóbbak. De mindegy. Egyáltalán nincs gondom a 20 éves lányokkal sem. Nagyon is rendjén van az, hogy önállóak. Csak én szeretek gondoskodó lenni, ezért támaszt nyújtanék a nálam fiatalabb lányoknak. Elég stabil lelkivilágú vagyok, de ezek szerint nem lehet elmondani azt, ha zavar a dohányzás ebben a korosztályban. Elkanyarodás történt a kérdést illetően.


Hallgassatok inkább zenét!

http://www.youtube.com/watch?v=3oNmUruVtzc

2013. jan. 21. 23:35
 33/36 anonim ***** válasza:

nálunk is van (csak egy osztályban) 4 csaj akik cigiznek, meg hétvégenként eljárnak beba*ni, meg szo*pni 17-18 évesekkel.

szerintem ilyenkor azt hiszik h kur.vára vagányok h ők már ilyen hamar elkezdenek cigizni, inni, meg ba.szni. de uhy is néznek ki mint a ku.rvák. le is tagadom őket ha megkérdezik h ismerem-e őket

2013. jan. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Van


26L

2013. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Poénkodni próbálsz,de nem megy :)))


25 éveshez,szerintem nem egy 17 éves illik!

2013. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Én 17 vagyok és még sosem cigiztem... 7en vagyunk barátnők, házibulit majdnem minden hétvégén tartunk, és ők mind cigiznek...amikor iszunk, mindig próbálják bedugni a számba, de eddig mindig sikeresen ellenálltam :D

Nem tudom, engem valahogy nagyon nem vonz :D

A pasim, viszont már 4 éve cigizik, és állati vele smárolni, pedig ettől eléggé paráztam. ;)

2013. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!