Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, hogy közületek kb 90% dohányzik, pedig sokszor még a 17 évet sem éritek el? Hogy legyen így barátnőm?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem ha dohányzik egy lány, de akárhányszor próbálok ismerkedni, szinte mindenki cigizik. Van még olyan lány, aki nem cigizik?


Kort please írjatok.


25,f


2013. jan. 21. 22:57
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
74%
Hát öregem, én 18 vagyok, de ha 25 éves leszek és valaki leöregez a saját korosztályomból, azt ki röhögöm valószínűleg. Ne csodálkozz, hogy nincs barátnőd.
2013. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
öregember nem vén ember neked. egy nagymama kell, nem egy 17 éves kis csaj :D
2013. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Mér' b.zmeg a 17 évesen nincs ruha?
2013. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
21-es ezt bóknak vettem! :):):) Újabb önigazolás magad felé, hogy milyen "kedves" ember vagy :)
2013. jan. 21. 23:23
 25/36 A kérdező kommentje:
Poénkodok :D Milyen vérre menő oltások jönnek már. Nem kell mellre szívni mindent! :D
2013. jan. 21. 23:24
 26/36 anonim ***** válasza:

öregek... ne haragudj, szerintem lehet valami pedo beütésed

hol öreg egy 20 éves, feszes testű tökjó csaj

ja, hogy ő már nem kisbaba, nem lehet irányítani, mindenben ráerőltetni az akaratod mert Önálló nő?

szóval a saját korosztályodnak ezek szerint nem igazán kellesz és így álcázod, hogy leöregezed a veled egykorúakat.

16 évesen se csíptem az ilyen "vén" :D 25 éves f@szokat akik randit akartak és ott elkezdték hogy ezt meg azt meg amazt nem csinálHatod. mint 1. 2. fater, komolyan.

köszi 1 is elég volt...

én se csodálkozom rajta hogy nincs nőd.

2013. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy poénkodsz egy gyökér vagy. ;)
2013. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Én csak vicceltem! :S Jesszus, itt aztán ítélkezik mindenki előre egy poén miatt. Úristen. Már poénkodni se lehet. De bezzeg a 60 éves öregemberek, amikor 28-29 éves nőket qrnak, azok jó fej öregek, nem pedok :) Hallod, elhamarkodottan ítélsz meg.
2013. jan. 21. 23:28
 29/36 anonim ***** válasza:
nagy apa mit akarsz a 17 éves csajokal. netán örökbe akarod, fogadni őket neked, már gyerek kellene. nem 17 éves kis csaj :DDDD
2013. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Korban lehet, hogy 25 éves vagyok, de én nem tekintek magamra "vénként". Nehogy már a kor határozza meg az emberi kapcsolatok sikerességét. Komolyan nem értem mit kell itt öregezni :)
2013. jan. 21. 23:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!