Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk:Voltatok már olyan legénybúcsúban, amit night clubban tartottak, esetleg valaki közületek tartotta ott? Ha igen, miért döntöttetek úgy, hogy oda mentek és mi történt ott, a menyasszony tudott róla? Miért megy a pasi kuplerájba, ha nem szexért?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon értelmetlen oda menni. ha el van kötelezve a menyasszonya iránt és szerelmes belé, esze ágában se lenne nightklubba menni. ez nagyon nem normális.
2012. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem kupiban voltunk hanem night clubban ahol a csajok vetkőztek táncoltak (jó drágán) de szex nem volt!!!! külön pénzért lehetett taperolni is de a bré a gatyában maradt!!


persze lehet k**vázni is de ott ugye van szex is

2012. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és tudott róla a nejem. nem mondtuk előre de aztán igen mert tudtam hogy nem haragszik. nem hárpia és megérti hogy mi a legénybúcsú lényege
2012. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi történne egy night clubban? a csajok táncolnak a színpadon bugyiba+ melltartóban egy rúdkörül miközben a pasik piálnak és nézik a csajokat , night club meg a kupleráj azért nem ugyan az !
2012. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert a párom már most kijelentette, ha mi eljutunk egyszer odáig, akkor ő biztosan ilyen helyen fogja tartani a legénybúcsúját. 5éve vagyunk együtt, még nem tervezzük, hogy összeházasodunk, de ez engem már most hát hogy is mondjam...szóval nem nagyon örülök neki :( Volt már kupiban mióta együtt vagyunk, de csak azért, mert az egyik haverját vitte oda, aki rendszeresen jár ilyen helyre k*rvázni. Azt mondta,bement ő is, de csak megivott egy italt és eljött. Én ezt el is hiszem. Megbízok benne, de egy legénybúcsú az azért más. Amíg csak nézi, a lányokat, addig nincs is a dolog ellen kifogásom, de mondjuk ha már taperolás is menne, nos az már nekem sok lenne, fájdalmat okozna, ha ilyet tenne. De ugye nem leszek ott...Meg ugye a sok pia, meg a haverok esetleg bíztatják dolgokra.. Nem tudom..lehet túl sok filmet néztem... :P
2012. aug. 14. 04:54
 6/7 anonim ***** válasza:
aberrált perverz aki szerelmes valakibe és úgy bámulja a vetkőző, pózoló csajokat. és a csaja is az, ha ez neki tök természetes. soha nem voltatok egymásba szerelmesek, ha ez simán belefér. szánalmas.
2012. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem mondtam, hogy számomra ez természetes, csak, ha ő úgy gondolja, hogy ott szeretne szórakozni a legénybúcsúján, hát mit tehetnék? Tiltsam meg neki?! Nem hiszem, hogy jó ötlet... Sztem annál inkább oda akarna menni, csak azért is. Egyébként ahogy írtam még tervben sincs az esküvő, de nemrég ez valahogy szóba került, és ő kerek perec kijelentette, hogy ha egyszer eljutunk odáig ő biztos, hogy kupiban fogja tartani a legénybúcsúját. :( Megkérdeztem, hogy miért, de annyi volt a válasz, hogy MERT. A hangsúlyából, ahogy mondta azt éreztem, hogy ő úgy gondolja, hogy ez nem vita tárgya, nekem nincs beleszólásom. A gondolattól is rosszul vagyok, hogy egy másik nőhöz hozzáér, ne adj isten mást is csinálna vele... Megbízom benne, de mondjuk, ha a haverok befizetik egy privát táncra és egy pucér nő vonaglik az ölében hosszú percekig, utána ne adj' isten azt mondják neki, hogy ha úgy gondolja mehetnek szobára is, hát nem tudom mit váltana ki belőle :( Csak félek, hogy esetleg a sok pia, meg a haverok stuffolása miatt esetleg eldurvulhat a helyzet. Azt hiszem megpróbálom megbeszélni vele, elmondani neki az ezzel kapcsolatos aggályaimat...
2012. aug. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!