Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felbukkant a volt párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbukkant a volt párom, de én már menyasszony vagyok. Felzaklatott a felbukkanása? Más is volt így ezzel?

Figyelt kérdés

1,5 évig tartott köztünk a kapcsolat. Először csak összejártunk, utána lett komolyabb.. Félt az elkötelezettségtől, ezért eltaszított magától, mondván, hogy nem akar engem bántani... így lett vége.. kb 2 évig szenvedtem utána azt hittem nem élem túl, nagyon szerelmes voltam..


Utána sikerült kicsit talpra állnom, és összeismerkedtem egy új munkahelyen a jelenlegi párommal...

Nála jobb ember a földön nincs, és tiszta szívemből szeretem őt! Őt szeretném férjemnek és a gyermekeim apjának..

De most mikor a párom megkérte a kezemet, a volt barát felbukkant, és rám írt, hogy most esett át egy hatalmas csalódáson, és hogy most érzi csak, hogy mit tett velem, ezért bocsánatot kért, és elmondta, hogy tiszta szívéből szeretett...

Ezzel még nem is lenne gond, csak ismerem őt annyira, hogy sosem tesz semmit céltalanul..

Ez mindössze azért érdekes, mert a viselkedése nem ezt mutatta, és hát ezt természetesen közöltem is vele, hogy elég hihetetlenül hangzik, a történtek után, de írtam neki, hogy nem haragszom rá.. hiszen ez már elmúlt és kész.. (ehhez tudni kell, hogy mielőtt bármi is lett volna köztünk ő volt az egyik legjobb barátom)


A lényeg, hogy mindenféle érzés kavarog bennem...

Tényleg nem akarom megcsalni, elhagyni vagy netán megbántani a páromat, és nem is fogom, de most még azért is bűntudatom van, hogy ezek járnak az agyamban..

Miért nem sikerül végre megszabadulnom ettől az érzéstől? Már az őrületbe kerget... Létezik, hogy két embert szeretnék?

Tudom, az lesz a válasz, hogy ne ezen járjon az agyam, és majd még több idővel elmúlik... Már négy éve.. és még mindig felzaklat, mi lesz később? El fog ez múlni valamikor?


2012. máj. 19. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem sosem fog elmúlni. Én pasi vagyok tény, de mái napig, 1,5 év után csak egy pillanatra látom azt a lányt akit valaha legjobban szerettem, és ő eldobott, görcsbe rándul a gyomrom és zakatol a szívem, milyen szép és mennyire jó volt vele. Ho lehet-e két embert szeretni egyszerre, nem tudom nem volt még ilyen tapasztalatom. Talán. De sztem ezért bűntudatot ne érezz, hisz a jelenlegi párodat imádod, esetleg mond el neki a sztorit és megkönnyebbülsz.
2012. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál.. nem szeretném neki elmondani, mert igaz bízom benne teljesen, de tudom, hogy annyira megbántanám ezzel, hogy soha nem tudna rám ugyanúgy nézni..

Komolyan mondom, hogyha visszamehetnék az időben, soha nem ismertem volna meg ezt az embert.. tényleg a kínok kínját életem át, és lám követ a sírig.. :(

2012. máj. 19. 14:36
 3/8 anonim válasza:
Szerintem mondd el a volt párodnak,hogy nem akarsz már tőle semmit,s beszéljétek át a dolgokat:legyetek ismét barátok.Ha tényleg szereted a vőlegényed,akkor nem hagyod el egy olyan férfiért aki megbántott!
2012. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én éppen az ellenkezőjét gondolom... El kellene felejtenetek egymást az exeddel és egyáltalán nem tartani a kapcsolatot. Egyszer már eldobott, ne évekkel később sírjon emiatt. Mondd el neki, hogy sajnálod, hogy így alakult, de már nem tudsz ezzel mit kezdeni! Légy erős!

Nekem is mindig összeszorul a szívem, amikor látom az exemet, pedig én hagytam el 2 év után... Volt hogy vele álmodtam és napokig rosszul éreztem magamat és a mai napig rettegek, hogy mikor futunk össze. Nem akarok, nem várom a napot! 2 év telt el azóta, nekem fél éve párom van, akit szeretek, nekem ő kell, még is erős marad a kötelék az ex iránt szerintem örökre. Nagyon nem jó érzés, de ilyenkor jön az agyam! :)

Az eszemmel tudom, hogy ez csak kötődés, amit az ex iránt éreztem, sosem lennék mellette már boldog! A jelenlegi párom mellett viszont jól érzem magam, tehát ennyi. Nincs min gondolkodni.

2012. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy még haragszok is rá, hogy így felbukkan a semmiből pont mikor megkérték a kezemet..., haragszom rá mert előbb nem jutott eszébe, csak pont most..

Tényleg semmiképp se áldoznám fel ezt a kapcsolatot, se érte se másért, csak idegesítő ez az érzés...

2012. máj. 19. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmivel sem lett volna jobb, ha egy hónappal ezelőtt, vagy két hónappal később bukkan fel. :) Ne legyél rá mérges, mondd el neki, hogy ez a téma már a múlt, boldog vagy a pároddal és a továbbiakban nem szeretnéd tartani vele a kapcsolatot, ennyi. Hidd el ha most nem is tűnik így, az lesz a legegyszerűbb neked is, ha nem tartjátok a kapcsolatot!
2012. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Utolsóval egyet értek. Ha nem tartod vele a kapcsolatot könnyebb lesz. Én pl letiltottam Facebookon, még az adatfolyamát sem lássam, még a tesójáét sem. És bejött, most már nagyon ritkán jut eszembe. Más tészta ha véletlen meglátom, de az is kezelhető most már. Csak magadnak lesz rossz, ha forogsz meg érdekel mi van vele. Sztem is megoldás. Azért meg ne haragudj rá, hisz ha 2 hónappal hamarabb bukkan fel akkor ott hagyod a mostani vőlegényed? Sztem nem. Akkor?! Légy boldog menyasszony élvezd és a leendő férjedet is :).

2012. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Termeszetesen kitartok a parom mellett, es igazabol maris elillanni latszik ez az erzes... lehet hogy csak arra volt szuksegem hogy kicsit kibeszeljem magambol....


meg egyszer koszonom....

2012. máj. 21. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!