Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, hogy közületek kb 90% dohányzik, pedig sokszor még a 17 évet sem éritek el? Hogy legyen így barátnőm?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem ha dohányzik egy lány, de akárhányszor próbálok ismerkedni, szinte mindenki cigizik. Van még olyan lány, aki nem cigizik?


Kort please írjatok.


25,f


2013. jan. 21. 22:57
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat Hölgyek. Nem vagyok pedofil, csak érdekel a kérdéskör. Elsőnek üzenném, hogy korban passzolunk és nem dohányzom :):):)
2013. jan. 21. 23:07
 12/36 anonim válasza:

vannak persze, de sok csaj cigizik. Régen nagyon undorodtam tőlük, mikor megláttam egy gyöynörű nőt, elvette egyből a kedvem amikor rágyujtott.


Ma már nem zavar, ha ismeri a rágót, a szájvizet és a fogkefét.

2013. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

a mi osztályunkban 2 is van! :D

én időnként rágyújtok ha jól esik, nem vagyok függő

ahogy az sem alkoholista feltétlenül aki iszik egy buliban

sose bírtam az ilyen radikális nézeteket, hogy szint bűnösnek nézik az embert mert eszik egy húst ( a vegák), iszik egy pezsgőt (az antialkeszok) rágyújt egyszer mert nincs kedve a xanaxhoz és jól felhúzták az agyát (antibagósok).

ha mi, "alkeszok", "cigifüggők", "húszabálók" nem kritizáljuk ezeket az aszkétákat akik minden élvezetet direkte megvonnak maguktól, akkor ők miért érzik magukat feljogosítva erre?

ha valaki ettől nem tart engem jó embernek, az süllyedjen a pokol 7 bugyrába :D

2013. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Érdekes az én családomban nem dohányzik senki. Ja a 3 gyerekből itthon 2 lány, azok sem.
2013. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Én nem kritizáltam senkit. Én is van, hogy havonta egyszer rágyújtok buli kedvéért. Én azokat nem értem, akik minden nap szívják a cigit, mintha muszáj volna! :D Privik jöhetnek nem dohányzó lányoktól, akik 18 felettiek :D
2013. jan. 21. 23:12
 16/36 anonim ***** válasza:
És egy újabb általánosító túlzás! Az, 90%... :'DD
2013. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
ne a 17 éves. kis lányokat hálozd. be! Te perverz keress korodhoz, illő nőstényt :D
2013. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Ez csak tapasztalat a szűk környezeti körre vonatkoztatva. Vagy azt hiszed, van időm bejárni az egész világot, hogy levonjam ezt a következtetést? :)
2013. jan. 21. 23:16
 19/36 A kérdező kommentje:
Korombeli nőkkel egy gond van. Túl öregek és ruha van rajtuk. :)
2013. jan. 21. 23:17
 20/36 anonim válasza:

Sose szívtam el egy szálat se.

Pár hónappal ezelőtt az egyik munkatársam vagy fél órán keresztül próbált rávenni hogy az övébe szívjak bele próba képen, de nem tettem meg. Sose éreztem késztetést hogy kipróbáljam.

24/L

2013. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!