Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélik el az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el az olyan nőket, akik házas emberrel kezdenek ki?

Figyelt kérdés

Miért kell ítélkezni?

És ha a férfinak már nem jó a párkapcsolata?

Honnan tudja mindenki ennyire jól,hogy mi a jó egy férfinak,illetve hogy a felesége megadja e mindazt,amire szüksége van?


Olvastam ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


És szörnyű hogy mennyi begyepesedett gondolkodású ember van!



2013. jan. 21. 17:23
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem a megcsalás érdeme. A szülők hibája hogy nem válnak szét, ha olyan rossz a helyzet.
2013. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Itt vagyok!

Azóta jó sok válasz jött.


Félreértés ne essék,én nem a férj vagyok,ott már leírtam a bővebb véleményemet,az említett kérdésben.Természetesen azt nem mondom meg hogy melyik válaszoló vagyok,a buta,és értelmetlen lepontozás miatt,de az én párom is házas volt,mikor megismerkedtünk,és gyermekei is voltak,már eljutottunk arra a szintre,hogy nem hetente,hanem havonta látogatja a gyerekeket,mivel van sajátunk is,és bármilyen gonoszul is hangzik,a gyerekei is a múlthoz tartoznak,velem meg már új életet él.....

2013. jan. 21. 20:30
 43/46 anonim ***** válasza:
Mert gusztustalan dolog.
2013. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit szólsz ahhoz, hogy rendben, lépjen félre a házasságban, de akkor először közölje az asszonnyal/férjjel hogy ő most ezt megteszi és hogy lelép? Aztán menjen. De ne sunyiban a háta mögött tegye, eljátszva ezt napokig, évekig... miközben a párja otthon végzi a házimunkát meg ilyenek...
2013. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Ha a férfinak nem jó a párkapcsolata, akkor ki kell belőle lépni, mert az alkalmi szexpartner (függetlenül attól, hogy mit kamuzik neki a pasi) nem megoldás az otthon felmerülő problémákra.

Nem hiszem, hogy begyepesedett dolog, ha egy ilyan nőt, - aki lealacsonyítja magát arra a szintre, hogy titkos dugópartner legyen - lenéznek. Ha valaki annyira tiszteli magát, hogy megelégszik ezzel a szereppel, az ne váron el tiszteletet a társadalomtól.

2013. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

"már eljutottunk arra a szintre,hogy nem hetente,hanem havonta látogatja a gyerekeket,mivel van sajátunk is,és bármilyen gonoszul is hangzik,a gyerekei is a múlthoz tartoznak,velem meg már új életet él....."


hát kislány, ezt nagyon benézted! Lehet, hogy a volt felesége a múltja, te meg a jelene vagy, de a gyerekei ÖRÖKRE az élete részei lesznek éppúgy, mint a közös gyereketek. A jelenében és a jövőjében is!!!! Szégyelld magad, hogy elmartad a gyerekeitől ás "eljutottatok" arra szintre, hogy távolodik tőlük és egyre kevesebbet látja őket. A volt feleségre haragudhatsz, ha az neked jó, de azon dolgozni, hogy a gyerekeivel lazuljon a kapcsolata aljasság!!!!


Nyugodtan lehet lepontozni! :-P

2013. jan. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!