Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez természetes, vagy kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes, vagy kezdenek kihűlni az érzelmeim?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején, ha 2-3 napig nem találkoztunk, és nem is tudtam felhívni, már a legrosszabbra gondoltam. Biztos érte valami, csak én nem tudok róla. Szóval síkideg voltam, amíg nem hallottam felőle. Volt olyan, hogy felhívtam a telefonszámát, úgy, hogy az enyémet ne írja ki, csak hogy tudtam, él-e még. Most meg ha szintén nem találkozunk 2-3, esetleg több napig is, néha eszembe sem jut, hogy mi lehet vele, és egyáltalán nem aggódom miatta. Ha megbeszéljük, hogy átjön, aztán mégsem jön, nem gondolok semmi rosszra, biztos közbejött valami, beteg lett, berendelték dolgozni, stb., majd megmondja, hogy mi volt. Ez természetes folyamat?
2013. jan. 15. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Az nem természetes, ami először volt...
2013. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Atestel az egyik vegletbol a masikba. Valami kozeput lenne a megoldas, de ehhez neked kell tudnod, hogy mit erzel iranta.
2013. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!