Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélik el az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el az olyan nőket, akik házas emberrel kezdenek ki?

Figyelt kérdés

Miért kell ítélkezni?

És ha a férfinak már nem jó a párkapcsolata?

Honnan tudja mindenki ennyire jól,hogy mi a jó egy férfinak,illetve hogy a felesége megadja e mindazt,amire szüksége van?


Olvastam ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


És szörnyű hogy mennyi begyepesedett gondolkodású ember van!



2013. jan. 21. 17:23
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
77%

Neked tetszene, ha valaki harmadikként bepofátlankodna a kapcsolatodba?

Tök mindegy, hogy jó vagy nem jó, sokan szeretnek erről is hazudni.

2013. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
36%
mi az hogy bepofátlankodni? a pasit erőszakkal kényszerítik rá szerinted? ha 'betudott lépni' akkor 'az ajtó már nyitva volt'..
2013. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
78%

"mi az hogy bepofátlankodni? a pasit erőszakkal kényszerítik rá szerinted? ha 'betudott lépni' akkor 'az ajtó már nyitva volt'.."


Ne mondd h nem hallottál még a csábítás erejéről. Igen, hibás a pasi, ha el tudták csábítani, de még annál is jobban a csábító nő, aki kihasználja a férfinek és annak a házasságának a gyenge pontját. Mint említettem, a megromlott házasságot megjavítani kell, s nem megadni neki a kegyelemdöfést.

2013. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%
ez a pasi dolga, az ő élete. nem egy idegennek kell ezen gondolkodni meg rosszul éreznie magát.
2013. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
58%

20

Sztem azt is írták h ha azt nem is de a szétköltözést igazán meg lehetne várni. Meg attól h egy ajtó nyitva van még nem muszáj ám bemenni rajta. Attól nem lesz jobb egy ilyen nő, mert a pasi is benne volt a dologban. Attól ő még tudta h házas és nem tartottak fegyvert a fejéhez h kikezdjen vele. Gerinctelen, undorító dolog. Az összes ilyen embernek hasonló jókat kívánok mint amit ők okoztak másoknak.

Érdekes én nemet tudtam mondani egy férfinak. Hiába mondta h így tetszek neki, úgy tetszek neki meg h milyen rossz a kapcsolata... stb. Ja h az én hátamban van gerinc. Bocsika

2013. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%
ja és egyébként én is voltam ebben a szituban és a férfi jött hozzám, kereste a társaságom, udvarolt, telefonált, írt és ő mondta először hogy szerelmes belém. Én aztán egy ujjamat se mozdítottam meg :) na ilyenkor mi van? :)))
2013. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%
ó a nagy 'gerincezés' :) hát ha amúgy meg vonzódtál hozzá akkor elhalasztottál valamit aminek talàn lett volna jövője. de ha ilyen könnyen nemet mondtál akkor nem is éreztél különösebben semmit iránta, azért meg nehogy már le kelljen borulni előtted hogy elhajtottál valakit aki nem is kellett igazán (mellesleg meg házas volt)
2013. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz a házassága, váljon el, aztán keressen mást.
2013. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
78%

Olyankor az van h nem kötelez rá senki h engedj neki még az előtt h bármi változás (költözés, válás) állna be a házasságában. És képzeld vonzódtam ahoz a sráchoz csak h nem fogok olyannal kapcsolatot építeni aki mással van. Nem akarok szerető lenni. engem már csaltak meg. Kívánom h tapasztald meg azt az érzést. Másrészt nem érzem úgy hogy bármit is elszalsztottam volna azzal h nem dobtam sutba az elveim és az erkölcsöt. Pláne h most egy másik férfi menyasszonya vagyok akivel tökéletesen boldok vagyok. Jah és nem kellett elvennem senkitől mert ő az elejétől fogva csak az enyém és csak engem szeret.

Továbbiakban nem kívánok foglalkozni veled. A hozzád hasonlók úgy is kimagyarázzák magukat h ők aztán semmi rosszat nem csináltak. A te bajod h ilyen ocsmány vagy. Én nem foglalkozok ilyenekkel.

2013. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
8%
írtam már hogy másfél évig tartott a válás. most mit csináljon 'szerencsétlen' ha közben egymásba botlottunk? :) társasjátékozzunk addig mint a dedóban? Egyébként egy olyan házasságról volt szó ahol a feleség túlságosan vehemens, parancsolgató volt, háromhavonta 1-szer szex az is csak akkor ha ő akarta, mégis mit gondolnak ezek a feleségek?? így nem lehet egy házasságot fenntartani. magára vessen.
2013. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!