Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan emberrel, aki nem tanult tovább és nincsenek céljai?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen össze jönnék ilyen lánnyal.De csakis akkor ha kezd valamit magával
2013. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
who cares... the life is shit
2013. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem tanult, az egy dolog, de ha céljai sincsenek, akkor biztos, h nem
2013. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én továbbtanultam, el is végeztem egy jo nehéz iskolát (bme), mégsincsenek céljaim továbbra sem. Mindig másoknak éltem.
2013. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem érdekes, mert továbbtanulás nélkül is lehet valaki intelligens, viszont egy céltalan emberrel nem tudnék mit kezdeni.
2013. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 The Other ***** válasza:
A céltalanság nem vonzó, az tök mindegy, hogy diplomával vagy 8 általánossal céltalan...
2013. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves és mit végzett. Egyébként elég komoly gond, mert az élet így is rövid és szerintem hülyeségekre nincs sok idő benne főleg az elfecsérelésre. Továbbá az sem motiválja, hogy saját egzisztenciát teremtsen magának és céltudatosan véghez vigye a dolgait az elég probléma. (Lehet meg van a pénzügyi háttér és ráér el lóbecolni az idejét). Egyébként az ilyen emberek nem a precizitásukról híresek, tehát ha fiú tipikusan az a TV néző csávó lesz...
2013. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem. ne az én pénzemen élősködjön később, mert az ilyen dolgozni se fog, vagy ha netán igen , csak időszakos
2013. márc. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!