Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek így egy férfival? (lent)

Figyelt kérdés

Egy netes társkeresőn ismerkedtem meg 2 hete egy pasival.Komoly gondolkodású,udvarias,jóképű végülis egy igazi férfi,pont olyan,aki nekem kéne.Viszont van egy nagyon pici kislánya.Alig egy éves. A párjával még a baba 2 hónapos korában mentek szét és nem akarnak békülni,de a gyerek miatt persze jóban vannak.A lány neveli a kicsit.

Találkoztunk párszor a sráccal és én az elején ezt nem is gondoltam olyan komolyan,de nagyon megfogott,amilyen ő.

El tudnék vele képzelni egy komoly kapcsolatot.Viszont a baba kérdés elbizonytalanít.Mert mi van,ha a lány annak láttán,hogy a srác megismerkedett mással,jelen esetben velem,majd közbe akar lépni,hogy nehogy később a kislány hozzám is kötődjön? Vagy ha esetleg ki akar békülni a sráccal? Mert mégiscsak sok évig voltak együtt,és sok emlék köti őket össze.

Teljesen össze vagyok zavarodva,és rettegek egy újabb csalódástól.Nem akartam ilyen rövid idő alatt így belebonyolódni a dologba,de hát mégis megtörtént. És most meg félek.De ennyi idő után nem akarok ezzel előhozakodni a pasinak,mert fejvesztve menekülne,jogosan!

Ez nem féltékenység,mielőtt valaki erre gondolna,hanem színtiszta félelem.Nem ismerem a lányt,nem akarok ítélkezni,de volt egy hasonló szitu,és én ittam meg a levét és azóta bennem van a félelem.

Mit tegyek? Vagy inkább ne is kezdjek a sráccal kapcsolatot.Vagy már nem tudom,mit tegyek!


2013. jan. 18. 19:55
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja,én 24(lassan 25) éves vagyok a srác 30 a párja szintén 30.
2013. jan. 18. 19:56
 2/20 anonim ***** válasza:

"de volt egy hasonló szitu,és én ittam meg a levét és azóta bennem van a félelem."


Mondanál erről egy pár szót?

2013. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Volt egy egy hónapos kapcsolatom olyan pasival,akinek volt gyereke,de végül kibékült a gyermeke anyjával! És engem dobott.Szóval újra ettől félek!
2013. jan. 18. 20:05
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
azt kéne tudni mennyire birják egymást elviselni a csajjal. mi miatt mentek szét. fontos szempont. én 2 évig együtt éltem egy ilyen pasival, a csaj hárpia igy esély nem volt rá h összejöttek volna ujra.nekem jo volt,más miatt mentünk szét.
2013. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát igen,ezt jó lenne tudni,de hát 4 találkozás után,hogy kérdezzek rá? Bár ez nem gáz,végülis megkérdezni meg lehet.
2013. jan. 18. 20:10
 6/20 anonim ***** válasza:
én elsö találkozásnál rákérdeztem,nem kell ahoz összejönni. ha megtudtad rola hogy elváltak és gyereke van ez egy alap kérdés h mi volt az oka ha nem titok? ennyi.
2013. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ésszerűen nézve, félelmektől eltekintve: talán inkább jobb megkockáztatni (persze nyilván érdemes csökkenteni a kockázatot, ahogy előttem is írták), hogy rosszul sül el a dolog, mint eleve esélyt sem adni annak, hogy egy boldog kapcsolat jöjjön ki a helyzetből. :)


Igazából ezt kell konkrétan eldöntened, hogy melyik rizikót választod, melyik a kisebbik.

2013. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

ha a pasi megállás nélkül panaszkodik a nőre akkor tuti hogy még szereti. ez biztos.


de mivel nem tudni részletesebben a körülményeket így elég nehéz arra érdemleges választ adni. én biztos alaposan kikérdezném (észrevétlenül) mindennel kapcsolatban . annak alapján tudnám csak leszűrni hogy valóban véglegesen vége-e a kettejük viszonyának.

2013. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hagyd, hogy menjen minden a maga utján, 2 hete jársz a pasival, szinte még nem is ismered. Ne kérdezz még ilyesmit tõle. Lehet, ha jobban megismered, te fogsz kilépni ebbõl a kapcsolatból.

Viszont még csak 24 éves vagy, miért nem keresel független pasast, ahol gyerek van már, ott sokszor elõfordulhatnak gubancok.Ezt nem ijesztésként irtam, csak ugy, ez jutott eszembe.

2013. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
kérdezte tőle az elején,mikor csak beszélgettünk,hogy érez-e még valamit a lány iránt,de arra annyit mondott,hogy ha tudnám,mik voltak,nem is kérdeznék ilyet,meg,hogy ők sosem lesznek már egy pár. De ezt szinte szóról szóra hallottam már pár éve. És mégis ki tudtak békülni az exemék.Persze,én támogatom,hogy amit helyre lehet hozni,azt hozza két ember helyre,de akkor mást ne vonjanak bele a dologba,mert az a harmadik fog sérülni.
2013. jan. 18. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!