Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy munkanélküli...

Összejönnétek egy munkanélküli férfival?

Figyelt kérdés

Megismertem egy kedves 30as éveiben járó férfit, aki számomra nagyon szimpatikus.

Viszont több mint egy éve a munkanélküli segélyből él, ami mellet tanul és néha alkalmi munkákat vállal.

A környezetemben élők (munkatársak, barátnők) szerint nem jó ötlet, mert ők azt mondják, hogy egy harmincas férfinak legyen biztos egzisztenciája.

Bizonytalan vagyok, mert rendkívül figyelmes, egészen más mint azok a férfiak, akikkel eddig találkoztam, viszont anyagilag nem jó parti, ha szabad ezt a csúnya kifejezést használnom.


2010. okt. 6. 21:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
A mai világban bárkiből lehet munkanélküli máról holnapra. Ez ne legyen visszatartó erő, ha egyébként vonzódsz hozzá.
2010. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Lehet jó ember. És ha tanul, és alkalmi munkát is vállal, akkor akar dolgozni és előbbre jutni, nem büdös számára a munka. Nekem nem a pénz számítana, hanem az ember.
2010. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
A munkanélküliség csak egy átmeneti állapot, tehát szerintem ez ne legyen számodra akadály, ha érzelmeket táplálsz iránta. Egy 3 hete munkanélküli 28L
2010. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%

Vezető pozíciós férjemből lett minden előjel nélkül munknélküli az összes többi munkatársával együtt. Egy héttel a vég előtt még mindenki úgy tett, mintha minden oké lenne, milyen megrenelések a következők stb. aztán bumm. És ki tudja, mikor talál valamit, meg az összes többi másik ember? Nem könnyű. :(


Ha próbálkozik ne dobd ezért. Na meg, ha kipróbálod, attól semmi bajod nem lesz, nem kell olyan sok idő, meg ha nyitva tartod a szemed rájössz, hogy emberileg megéri-e.

2010. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
A párom miután végzett az iskolával munkanélküli lett (több mint egy éve)sehova se vették fel még oda se ahol a kért gyakorlata megvan.Egy év alatt jelentkezett vagy 100 helyre és sehova se vették fel.Holnap megy állásinterjúra remélem sikerül neki:) Jah és ő is elment tanfolyamokra,plusz van sulija is több is.
2010. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%
Én ilyen esetben összejönnék vele, mert nem arról van szó, hogy évek óta csak ül otthon és nem csinál semmit. A leírásod alapján igyekszik tenni ellene valamit és tanul is. A barátnőid azt várják, hogy tartsák el őket vagy mi? Szerintem inkább ez a pénzéhség a szánalmas, nem az, hogy a pasi "átmenetileg" munkanélküli. Te is bármikor elveszítheted az állásodat. Nincs semmire garancia.
2010. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Ne hallgass senkire.Ha törekszik arra, hogy legyen munkája, akkor nincs baj.Igaz, ebben a világban topmenedzserből is lehet munkanélküli.Persze, ha össze akartok költözni, ez nem a legjobb állapot, de addigra biztosan talál munkát.Sőt, segíts neki te is keresgélni!
2010. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Próbálkozik, csak többiek szerint képtelenség, hogy nem tudott egy év alatt munkát találni.

De, igazatok lehet, mert sem én, sem az ismerőseim nem tudunk neki mondani semmit, hogy itt a környékben hol próbálkozzon.

Igen, azt gondolom, jó társ lenne.


Nagyon rendesek vagytok, örülök, hogy vannak még emberek akik így gondolkodnak.

2010. okt. 6. 21:51
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
én ugyanebb a helyzetbe voltam,mint te,kedves kérdező. az exem ugyanugy 30as éveiben járt,munkanélküli,alkalmanként ment dolgozni. nekem nem voltak jo tapasztalataim :( de ugye ki mit fog ki, én kifogtam a rosszabbat.
2010. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Egyik ismerősöm diploma után tök jó kapcsolatokkal fél évig nem talált munkát, mondom tök jó kapcsolatokkal szinte mindenütt, amerre lakott! Az egyetlen, amit ráadásul kapcsolatok nélkül ajánlottak neki egy turkálói eladó állás lett volna, természetesen részmunkaidőben havi harmincért. Amúgy más kapta meg. De másik ismerősöm is volt már úgy, hogy vagy nem talált semmit, vagy ha talált, a két jelentkezőből a másikat választották, mert az családos ember és neki jobban kell.
2010. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!