Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy munkanélküli...

Összejönnétek egy munkanélküli férfival?

Figyelt kérdés

Megismertem egy kedves 30as éveiben járó férfit, aki számomra nagyon szimpatikus.

Viszont több mint egy éve a munkanélküli segélyből él, ami mellet tanul és néha alkalmi munkákat vállal.

A környezetemben élők (munkatársak, barátnők) szerint nem jó ötlet, mert ők azt mondják, hogy egy harmincas férfinak legyen biztos egzisztenciája.

Bizonytalan vagyok, mert rendkívül figyelmes, egészen más mint azok a férfiak, akikkel eddig találkoztam, viszont anyagilag nem jó parti, ha szabad ezt a csúnya kifejezést használnom.


2010. okt. 6. 21:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
74%
A mai helyzetben nem képtelenség,hogy nem talál 1 év alatt munkát! Az mond ilyet,akinek "biztos" helye van és nagy a szája.De egyszer ők is leesnek a magas lóról.
2010. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem képtelenség,hogy nehezen talál munkát....,sajna én is több mint 1 éve keresek,és hát nem könnyű!Ez meg ne legyen köztetek egy gát,hogy Ő munkanélküli,mert ahogy irták,Magyarországon az ember egyik napról a másikra munkanélküli lehet..,a veszély mindenkire les:/
2010. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
14%
Azt tanacsolom h. ne probalkozz vele,veszelyes vizekre eveztel mar igy is.Az en ferjem 32 dolgozgatott itt -ott de elment a kedve es ennyi.Az csak urugy, h. nm talal,masrol van szo hidd el.
2010. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%

Csak mondok egy példát, hátha jobban érzed majd magadat.

Édesapám ügyvezető igazgató volt egy nagy biztosítónál, havi több mint 2 millió Ft volt a fizetése, kocsi stb. Pár hét alatt kirúgták, azt nem részletezem miért, a lényeg, hogy megtörtént. 3 évig munkanélküli volt, pedig több mint 10 nyelven beszél, rengeteg tapasztalata van, tanult, művelt ember. És nem arról van szó, hogy csakis a legígéretesebb helyekre pályázott, a végén már nagyon leadta a szintet, mégsem hívták vissza, nem vették fel. Mostmár szerencsére van állása, csak azért írtam le, hogy nagyon nem könnyű manapság. Anyukám barátnője szintén 1 évig munkanélküli volt. Persze nem ismerem a férfit, de egyáltalán nem biztos, hogy ő tehet róla.

2010. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
73%
26 éves nő vagyok. 1 éve keresek munkát 2 megyében is, rengeteg állásinterjún voltam, de sajnos sehova nem vettek fel. Már kezdem azt hinni, hogy valami baj van velem. Esküvőt is akarok és gyerekeket is. Átérzem a párod helyzetét hiszen munkanélküli vagyok, pedig folyamatosan teszek ellene, hogy ne legyek az. Kérlek maradj azzal a férfival, ne a munkahely határozza meg a szerelmeteket.
2010. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell mindjárt hozzámenni feleségül, először úgyis randizgattok, megismeritek egymást. Azalatt meg kiderül, milyen ember, pl. annak ellenére adni próbál neked, hogy nem sok pénze van, vagy hajlamos kitartatni magát. Ha kiderül az utóbbi, majd otthagyod.
2010. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
A barátaid fogják összébb a szájukat, mert k.. nagyot lehet esni ekkora pofával, főleg olyan magasról. Az nagyobb gáz, hogy ekkora egojú barátaid vannak, én inkább tőlük tartanám magamat távol.
2010. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
54%
Eszembe jutott a Magyar himnuszból egy idézet! "Áldjon, vagy verjen sors keze, itt élned,halnod kell." Lassan már az utolsó szavak a mérvadók. Szánalmasan tönkrevágták országunkat, de olyan csúfúl,az már szégyen és gyalázat. És ki issza meg a levét,mi Magyar emberek, de minden területen. Nemcsak a munkanélküliség dominál, lásd a mostani katasztrófát, Mi lett a nagy pénzvadászatnak a következménye, nem is ragozom.
2010. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Szerintem jobban megismerkedem vele, veszíteni nem veszitek, mert egyedül vagyok.
2010. okt. 6. 22:22
 20/27 anonim ***** válasza:
66%
Azt hiszem az előttem szólók mindent elmondtak. Egy tuti: a te ismerőseid idióták!
2010. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!