Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy munkanélküli...

Összejönnétek egy munkanélküli férfival?

Figyelt kérdés

Megismertem egy kedves 30as éveiben járó férfit, aki számomra nagyon szimpatikus.

Viszont több mint egy éve a munkanélküli segélyből él, ami mellet tanul és néha alkalmi munkákat vállal.

A környezetemben élők (munkatársak, barátnők) szerint nem jó ötlet, mert ők azt mondják, hogy egy harmincas férfinak legyen biztos egzisztenciája.

Bizonytalan vagyok, mert rendkívül figyelmes, egészen más mint azok a férfiak, akikkel eddig találkoztam, viszont anyagilag nem jó parti, ha szabad ezt a csúnya kifejezést használnom.


2010. okt. 6. 21:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Csúnya mondat, de én is erősen elgondolkoznék rajta. Az nem zavarna, ha kirúgnák és minden erejével munkát keresne, de ha se szakmája, se diplomája, se munkája se semmi, na az nagyon zavarna, úgy biztosan nem kezdenék vele, viszont ha ez egy átmeneti állapot és ő egyébként egy szorgalmas férfi, akkor abszolút nem zavarna a dolog, segítenék a munkakeresésben. Ezt már csak te tudod, hogy milyen ember a kiszemelted.
2010. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező...,kicsit ismerd meg jobban a férfit,és ne vonj abból le következtetéseket,hogy munkanélküli mert a mai Magyarországban sajnos nagyon sokan járnak ebben a cipőben,és munkát találni iszonyú nehéz!Ha meg kiedrül,hogy egy lumpen alak,és valójában nem is akar dolgozni,akkor lapát!!De ehez meg kell ismerned kicsit jobban,sztem adj egy esélyt neki;)
2010. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
19%

"több mint egy éve a munkanélküli segélyből él, ami mellet tanul és néha alkalmi munkákat vállal."


ez nagyon gyenge így... nem jönnék össze egy olyan 30-as éveiben járó férfival, aki már 1 éve nem bírt normális munkát találni és segélyekből tengődik. szerintem lusta. ha így áll hozzá, 20 év múlva is csak alkalmi melói és segélyei lesznek...csak normális munkája nem.

2010. okt. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én a helyedben a környezetem szürném meg erősen.... ennyi silány gondolkodású pénzéhes ócska embert... komolyan felhúztam magam ezen. Ne haragudj! :D Szóval mikor én év elején megismertem a párom nem volt munkája, akkor költözött fel Pestre, és IGEN 5 hónapot keresett állást, mire lett neki. Sajnos ez van most. Emellett az elejétől kezdve nehéz volt, mivel összeköltöztünk albérletbe, volt hogy még kenyérre is alig telt. Lehet, hogy közhely DE IGAZ: A szeretet mindent legyőz ;) Megcsináltuk és nem bántam meg egy percet sem abból az időszakból.

Ja a pénzéhes barátnőknek meg üzenném, hogy minél magasabb lovon ül valaki annál nagyobbat lehet ám esni. Hoppá-hoppá! Szép Napot Neked és ne engedd magad befolyásolni :)

30/N.

2010. okt. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%
Mivel ez a férfi nem csak a p.csét meresztgeti otthon, hanem tanul és ha van lehetősége dolgozik, ezért én is úgy gondolom, hogy ismerd meg és majd meglátod, hogy milyen irányban halad/haladtok.
2010. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%

A tegnapi 22:01-es hozzászóló vagyok.


Érdekes, mennyi irigy ember van itt...Csak azért mert leírtam a történetet apámról, ami így volt, már le is pontoznak. Azért mert sokat keresett?

Mert amúgy nem azt írtam, hogy ne jöjjön össze a kérdező az illetővel, hanem pont azt, hogy nehéz manapság és bárkivel előfordulhat. Szánalmasak azok, akik ezért lepontoztak.

2010. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy a jó nagy többség bátorít, és nem nézi le azt, aki munkanélküli.
2010. okt. 7. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!