Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek így egy férfival? (lent)

Figyelt kérdés

Egy netes társkeresőn ismerkedtem meg 2 hete egy pasival.Komoly gondolkodású,udvarias,jóképű végülis egy igazi férfi,pont olyan,aki nekem kéne.Viszont van egy nagyon pici kislánya.Alig egy éves. A párjával még a baba 2 hónapos korában mentek szét és nem akarnak békülni,de a gyerek miatt persze jóban vannak.A lány neveli a kicsit.

Találkoztunk párszor a sráccal és én az elején ezt nem is gondoltam olyan komolyan,de nagyon megfogott,amilyen ő.

El tudnék vele képzelni egy komoly kapcsolatot.Viszont a baba kérdés elbizonytalanít.Mert mi van,ha a lány annak láttán,hogy a srác megismerkedett mással,jelen esetben velem,majd közbe akar lépni,hogy nehogy később a kislány hozzám is kötődjön? Vagy ha esetleg ki akar békülni a sráccal? Mert mégiscsak sok évig voltak együtt,és sok emlék köti őket össze.

Teljesen össze vagyok zavarodva,és rettegek egy újabb csalódástól.Nem akartam ilyen rövid idő alatt így belebonyolódni a dologba,de hát mégis megtörtént. És most meg félek.De ennyi idő után nem akarok ezzel előhozakodni a pasinak,mert fejvesztve menekülne,jogosan!

Ez nem féltékenység,mielőtt valaki erre gondolna,hanem színtiszta félelem.Nem ismerem a lányt,nem akarok ítélkezni,de volt egy hasonló szitu,és én ittam meg a levét és azóta bennem van a félelem.

Mit tegyek? Vagy inkább ne is kezdjek a sráccal kapcsolatot.Vagy már nem tudom,mit tegyek!


2013. jan. 18. 19:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát én sem direktbe kerestem olyan pasit,akinek gyereke van,elhiheted :)! De így hozta a sors.
2013. jan. 18. 20:19
 12/20 A kérdező kommentje:
Amúgy a baba nem zavar.Sosem volt kevesebb egy pasi sem a szememben,akinek volt gyereke.Nem ez a gond.
2013. jan. 18. 20:21
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha ekkorák a kétségeid, félelmeid, akkor szerintem ne menj bele ebbe a kapcsolatba.
2013. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"netes társkereső"

Már ennyi alapján is egyértelműen NEM!

2013. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Csak neten ismerkedek! Tehát nekem ez nem kizáró ok.
2013. jan. 18. 21:05
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én olyan férfit keresnék, akinek tiszta a múltja. Ebben a kapcsolatban te három emberrel lennél. Nekem nagyon rosszul esne a tudat, hogy közöttük mindig meglesz a kapocs, és én csak a második anyuka lennék a családjukban. Miért állapodnék meg valakivel, amikor kis erőfeszítés után találnék egy másik férfit, aki ugyanúgy megfelel?
2013. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát igen,persze így lenne könnyű.De mért zárkózik el mindenki azok elől az emberek elől,akinek van gyerekük és ismerkednek? Édesanyámnak megvolt már nővérem,mikor apuval összejöttek.Ma is boldogok!
2013. jan. 18. 21:09
 18/20 A kérdező kommentje:
De persze,mindenkinek más az értékrendje és köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 18. 21:14
 19/20 anonim ***** válasza:

Én azért zárkózom el, mert nekem saját család kell "saját problémákkal", és nem más problémáit akarom örökölni. Ugyancsak nagyon erős ellenérv az is, hogy az elvált felek sokszor kibékülnek, hiszen már ismerik egymást és ha valami gondjuk van a jelenlegi kapcsolattal, a másik mindig ott van. Az is előfordul, hogy a nő a kapcsolatban maradást úgy értékeli, hogy még van esélyük a folytatásra, így mindent megtesz hogy visszaszerezze a volt férjét. Ismétlem, az ő családjukban te csak egy plusz személy leszel.

Pontosan ez a baj a társkeresőkkel: tele vannak kétségbeesett emberekkel, akik hajlandóak szinte akármit elvállalni, csak valaki randizzon velük. Ki kellene mozdulni a gép elől és ott keresni párt, ahol tényleg lehet normálisat találni.

2013. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kétségbe esve.24 évesen mért is lennék?! Azért,mert én nem bélyegzek meg azért valakit,mert a kapcsolatából van egy gyereke,nem hinném,hogy kétségbe lennék esve. Nem vagyok csúnya,sem buta,szóval nem azon van a hangsúly,hogy ne randizna velem senki.Csak nem hiszem,hogy életem párját egy discoban fogom megismerni.

De nem is ez volt a kérdés!

A kérdésre aki válaszolt,köszönöm!

2013. jan. 18. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!