Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélik el az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el az olyan nőket, akik házas emberrel kezdenek ki?

Figyelt kérdés

Miért kell ítélkezni?

És ha a férfinak már nem jó a párkapcsolata?

Honnan tudja mindenki ennyire jól,hogy mi a jó egy férfinak,illetve hogy a felesége megadja e mindazt,amire szüksége van?


Olvastam ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


És szörnyű hogy mennyi begyepesedett gondolkodású ember van!



2013. jan. 21. 17:23
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
67%

"És ha a férfinak már nem jó a párkapcsolata? "

Akkor váljon el. Ennyire egyszerű. De aki belemegy egy k***a csábítgatásába az is egy gerinctelen, patkány ember. Az a baj az ilyenekkel, hogy kénytelenek változtatni a kapcsolatukon. Szerencsétlenek, mert ugye a legegyszerűbb utat kell választani, a megcsalást. Problémamegoldó képesség a nullán van. Abba se gondolnak bele, hogy mit éltek át együtt a párjukkal.


"Honnan tudja mindenki ennyire jól,hogy mi a jó egy férfinak,illetve hogy a felesége megadja e mindazt,amire szüksége van? "


Bárkinek is mi köze van más kapcsolatához ? Szerintem semmi! Így ahhoz sincs, hogy ki mit ad meg a párjának, vagy éppenséggel mit nem.

2013. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
30%
ha megcsalnànak 'okoskám', én nem a lányra haragudnék ez az oltári különbség. Ez azt jelenti hogy a párom/férjem eljátszotta a bizalmamat én NEM SZERET ENGEM. Ez kiválthat bennem haragot, gyűlöletet, de csakis iránta. A lányhoz nekem semmi közöm.
2013. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező... Ha annyira rossz a házas ember kapcsolata, akkor váljon el, legyen egyedülálló, vagy ha pénz hiányában nem megy mondjuk, akkor mondja meg az első pillanattól a párjának hogy ő más után megy.

Azt persze nem teszi, ugye?

De hazamegy ahol a párja főz, mos rá stb... A hűséges fél biztos nem egy csalfa házastársnak akarná ezt megtenni, csak hát nem tud róla...


Szerintem itt nincs miről beszélni.

2013. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
20%
nem, nem a megcsalás a legegyszerűbb. és főként nem az elköltözés, főleg ha gyerekek is vannak, plusz a válás anyagi és idegi része, plusz hogy esetleg a rokonság rajtad csámcsog. Rosszul gondolod, ez korántsem egyszerű út. Ha egy férj már itt tart akkor már nagyon tele lett a bili, elhiheted.
2013. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
33%

Sziasztok át kell adnom a házas emberek üzenetét,amit minap haza fele nyomtak a kezembe(levél tépés,ujj nyálaz ) azt mondja hogy (idézem):


A jó édes ku*rva anyádat!


ui: a ku*rva anyád



lol :D

2013. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
előző: érdekes hozzászólás volt.. sajnálom hogy a véleményedet nem tudod normál kultúrált ember módjára kifejezni :(
2013. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 Thyl ***** válasza:
41%
Kedves utolsó!ne álszenteskedj már, szerintem humoros és nagyot üt, mert valahol nagyon igaz.
2013. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
53%
Talán mert egy harmadik személynek árt a kapcsolatával? Ha valaki rossz házas, ez már a 21. század, erre találták ki a válás intézményét! És gondold el, ha még gyerekei is vannak, hogy nőnek fel szerencsétlenek?
2013. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
0%
hát nem jött át a mondanivaló, bocs
2013. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
hát én például úgy nőttem fel hogy minden nap azt kívántam bárcsak elválnának a pi*ába, minden nap állt a bál, idegileg, érzelmileg tönkretettek mert erőltették a kapcsolatot ami már nem működött! Az ellenségemnek sem kívánom azt a 4 évet! Bár előbb jött volna a szerető.
2013. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!