Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is tartotok ettől, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tartotok ettől, amikor egy nagyon szép lánnyal jártok?

Figyelt kérdés

Én olyan srác vagyok, akit általában mindenki kedvel, de gyakran érzem, hogy a személyiségem már a többségnek sok egy idő után, eléggé fárasztónak tartanak, mert mindig csinálnék valamilyen érdekes programot, és elég sok hülyeséget beszélek. :)

Emellett külsőre nincs bennem semmi vonzó, semmi izom, alacsony is vagyok...

Most mégis egy olyan gyönyörű lány a barátnőm, hogy még mindig nem fogtam fel, hogy hogyan tetszhetek neki. Korábban csak csúnya lányok érdeklődtek irántam, de ők nem mozgatták meg eléggé a fantáziám, bár tudtam, hogy fordítva valószínűleg én se senkiét, de nem akartam bele menni ilyen kapcsolatokba.

A barátnőm már első ránézésre megtetszett, és mikor megismertem és elkezdtünk beszélgetni, rájöttem, hogy a személyisége is olyan, amiről mindig is álmodtam, pont olyan mint én, ami másokat zavarja bennem, ő azt imádja és ő is ilyen típus.

Mikor megismerkedtünk még volt barátja (ráadásul többéves kapcsolat), de több hónapos barátkozás után végül elhagyta (értem, igaz amúgy is ez lett volna idővel a vége, ez látszott).

Viszont minden ismerősöm úgy gondolja, hogy a mi kapcsolatunk nem lehet hosszú életű, mert ő tényleg olyan lány, akiért mindenki odavan, már alapból a külseje miatt, na meg tényleg a személyisége is csodálatos! Én úgy érzem, hogy annyira hasonlítunk és olyan jól érezzük magunkat, hogy ez nem lehet baj, de azért mégis elbizonytalanodom néha, tényleg már csak a közös képeinket is elnézve kb nevetséges, ahogy én kinézek mellette. Mennyit számíthat ez, hogy külsőre ekkora különbség van köztünk?

ha voltatok már ilyen helyzetben, adnátok pár tanácsot, hogy mit tegyek, hogy ne veszíthessem el? Nagyon szeretem, és igazából bármit megtennék érte.

22F


2013. jan. 19. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia. Először is nagyon aranyos vagy, ahogyan mesélsz, nekem tetszik, hogy ettől ,,parázol". Lányként én azt mondom neked, hogy ne beszélj erről a félelmedről a barátnődnek. Igenis hidd el magadról, hogy jó vagy, és kellesz neki. Ha nem tetszenél neki úgy ahogy vagy, nyilván nem jött volna veled össze. Én legalábbis nem tudnék összejönni olyan pasival, aki nem tetszik. Azt tanácsolom, legyél magabiztos. Arra buknak a lányok! Nem kell éreztetni vele, hogy te nyomi vagy mellette (nem vagy az!) mert akkor még a végén a csajszi elgondolkodik rajta és lelép. Legyél csak férfias, határozott, tégy úgy, mintha ez a nő lenne a legszerencsésebb hogy a pasija vagy! Tudom, ez most hülyén hangzik, de ha magadat nem tudod ,,szeretni" akkor más sem fog! Én bolondulok a magabiztos (nem nagyképű) pasikért. Öltözködj lazán, úgy, ahogy neked jól áll, legyen jó a kiállásod, szeresd, védd, érezze azt, hogy melletted biztonságban van, legyél odaadó az ágyban. Ha sportolni akarsz, azt ne egy nő miatt tedd, hanem magadért! Sok sikert és tudod: csak magabiztosan! :)
2013. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szanalmas, hogy lepontozzatok azokat, akik a nem tul szivderito igazsagot irjak le. Ez nem eg hollywoodi film...


Pedig elobb-utobb tenyleg szakitani fog veled, ha tetszik, ha nem, foleg ha allandoan ezen parazol, hogy o nem a te katagoriad.

Egyszer, fel-1 ev mulva tuti, higy raebred, hogy sokkal jobb pasikkal is jarhatna, szoval hasznald ki amig veled van.

2013. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
marmint ne a csajt hasznald ki, hanem az idot
2013. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!